Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Český seriálek, který není ničím vyjímečný a upadne v zapomění tam kam patří.

Stopaři (1956)

Překvapivě "jinej" western, než sem zatím viděl. Příběh v kterým měřítkem času nebyli dny, ale roky. Docela si u mě polepšil John Wayne.

Křižník Potěmkin (1925)

Působivé dílo. V kontrastu s dnešní technikou je ale roztřesený obraz v němém filmu, pro mě špatně překousnutelnou věcí, která dost zhoršuje zhoršuje filmový zážitek.

Harvey (1950)

Vcelku zábavná konverzační komedie s Jamesem Stewartem, který byl za tuhle roli nominován na Oskara. Výborný bylo, že amíci už v roce 1950 báli možnosti být někým žalováni a u nás je to pořád výsměch :/.

Zbytečná krutost (1984)

Po dlouhý době film co mě fakt dostal. Výborná atmosféra a příběh. Naprosto uvěřitelné absurdní scény nabírali na obrátkách a konec byl dokonalej. Holt Coenové dřív uměli dělat opravdu dobrý věci.

Hard Boiled (1992)

Z počátku nadprůměrná akčárna, která přerostla počtem střel, výbuchů a mrtvol na menší válku se spoustou zbytečných klišé.

Firefly (2002) (seriál)

Hodně zajímavý scifi seriál. Vesmír není zamořen podívínama s plastikovejma blbostma na čele, ale vystačí si s lidma. Hodně se podobá anime Cowboy Beebop, takovým cowboyským vesmírem a stylem života posádky. Je naplněn humorem a zabíjením klišé. Je to seriál pln originality, například se kleje čínsky :). Vcelku škoda, že stihli tak málo dílů. Další supr seriál, jako například Futurama, co FOX navzdory obrovskému zájmu fanoušků zničil. (I na podruhé dost dobré. Dneska už kultovní retro scifi seriál.)

Milenci a vrazi (2004)

Nepochopitelný film o nepochopitelné době. Příliš mnoho sexu a příliš málo bytů. Chvílema to mělo náběh na atmosféru, ale konec to všechno zbortil.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Slušná animárna. Posledních cca 15 minut hodně dobrý. Paroduje obstojně spousty filmů. Ale i přes dost krátkou stopáž to má docela dost hluchých míst. Plusem byl kratkej animovanej předfilm o tučnácích z Madagaskaru.