Dům voskových figurín (2005)

Hororový remake tentokráte americkej americkýho. Vcelku atmosférický a brutální, hlavně dobrej převzatej nápad který se točí kolem vosku :). Né že bych se bál, ale často sem byl zhnusen :).

Moje krásná čarodějka (2005)

Rozkošná Kidmanka, škoda že jí už je 40 :). Will Ferrel se taky snažil, ale příbeh je prostě blbost.

Hluboký spánek (1946)

Stejně jako Maltese Falcon. Přechytralé charaktery a rozhovory. Nebavilo mě sledovat spleť děje, takže sem ho nepochopil. Dávám tomu šanci za pár let asi.

Dračí doupě (2000) odpad!

Tak přesně takhle by dobrodružství v D&D či Dračím Doupěti vypadat nemělo.

Země mrtvých (2005)

Docela zklamání. Načrtnutí postapokalyptickýho světa hodně kulhá. Děj je trapnej se spoustou nelogičností. Dawn Of The Dead pro mě zůstává nej zombiárna, která klasika Romera porazila na celé čáře.

Stalo se jedné noci (1934)

Vcelku přijatelná romantická komedie i po těch letech. Symapaťák v hlavni roli, ale ženská strašná.

Umučení Krista (2004) odpad!

Tak sem koukl co je pravdy na tom, že tenhle film je úpně o ničem a je to jen snuff. A musím to naneštěstí potvrdit. Myslím, že ani křesťani v tom filmu nemají co hledat. Ten film není o myšlenkách, ale jen a jen o brutální popravě člověka. A co se myšlenek týče tak mě napadlo, že bejt židem tak bych asi taky dvakrát nebyl nadšenej z toho, že ňákej týpek mi chce rozvrátit náboženství.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Příjemnej filmeček, je dobře, že zas něco z český kinematografie vypadlo. Trojan dobrej, ale excelentní je role jeho otce :)).

Noksaek uija (2005)

Asijský filmy se mi poslední dobou líbí podstatně víc než hollywood. Tohle byla taková zvláštní romanťárna o starší ženě a mladým klukovi.

Království nebeské (2005) odpad!

Bullshit. Hodní versus zlý templáři. Bluma jako prostinký pohádkový hrdina u kterého přerod z nicky na hrdinu je tak neuvěřitelnej. + Detaily jako, že ztroskotá loď a přezije jen hrdina a kůň :/. Motivacím činů postav sem nevěřil ani za mák. Celkově dost zdlouhavá nuda. A historický filmy s gigantickýma bitvama maj asi odzvoněno na nějaký čas, aspoň u mě.