Wonder Woman 1984 (2020)

Tak přesně takhle vypadala většina filmu v roce 1984, jen to je ve 4k. Je to tak hrozně cheesy a plné úplných hloupostí...

Anna (2019)

Film to není vůbec špatný, hodně zvratů i postavy jsou zajímavé, ale scéna v restauraci, kde všichni pobíhají jako splašený slepice, mě donutila dát jen 3 hvězdy.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Ještě horší film než byla Suicide Squad. Postavy jsou nezajímavé, děj je hrozně roztahaný a nudný. Viděli potenciál v podobě Harley Quinn a chtěli na tom vydělat, bohužel z toho zase udělali feministickou sračku na kterou se nedá dívat.

High Rise (2015) odpad!

Scény ve filmu na sebe vůbec nenavazují, většina z nich nedává smysl a je naprosto zbytečná.. Zkouknul jsem hodinu filmu a pak ho musel vypnout, protože mě to vůbec nebavilo a nevypadalo to, že by se situace měla zlepšit.

365 dní (2020) odpad!

Po 25 minutách sledování téhle "telenovely" jsem to musel vypnout. Hrozně nudná sračka

Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina (2020) (seriál)

Velmi zajímavý dokument, který stojí za zhlédnutí. Vyloženě mi vadilo, jak ze sebe dělají ty kurvy chudinky.. Dokonce veřejně přiznávají, že k němu posílaly své kamarádky i přes to, že věděly co se bude dít a teď brečí v televizi a dělají ze sebe oběti... #metoo bullshit

Útěk z Alcatrazu (1979)

Jeden z nejlepších filmů o útěku z vězení. Na tomto filmu je asi nejzajímavější to, že je založen na skutečné události. Filmaři si nevymysleli jak to s postavami dopadlo a ponechali to ve filmu záhadou, tak jako je tomu ve skutečnosti, takže si každý může myslet co chce.

Joker (2019)

Dávám 95%. Byli tam momenty kdy jsem se musel opravdu smát, což jsem úplně nečekal. Líbil se mi pohled na Jokera z druhé strany. Po zhlédnutí tohoto filmu už se nemůžu na Jokera koukat jako na padoucha, jelikož on sám, za to jakým se stal nemůže a chápu ho. Nepochopil jsem závěr filmu, přišlo mi, že ho měli utnout o 5 minut dříve. Zbytečně to natahovali.