Požírač kostí (2007) (TV film) odpad!

To co jsem viděl, asi 15 minut po kterých jsem to musel vypnout mě vyrazilo dech. Hrůza děs, panebože za co????

Duch (1990)

Rozhodně film který by neměl chybět v žádné filmotéce , protože se z něj stal kult který v 90tých letech trhal sledovanost, Whoopi v té době prostě top herečka, Demi nádherná jako vždy, Patrick je Patrick, taky ho nemusím ale............ Doják s cool zápletkou.

Box (2009)

Jak už tu bylo řečeno hudba(famozní), retro nádech, kostýmy i herci celkem paráda. Ale doporučuji vidět v původním znění. Příběh,který tu praktycky ještě nebyl, stojí na zamyšlení ,já osobně bych reagoval trochu jinak, ale jinak stojí za shlédnutí a určitě doporučím všem filmovým fajnšmejkrům.

Prokletí domu Winchesterů (2009) odpad!

Díval jsem se s otevřenou pusou a držel jsem si oči ať mi nevypadnou z důlku, Po konci filmu jsem se "stále s otevřenou pusou" šel spláchnout ledovou vodou abych se vzpamatoval a zjistil jestli to nebyl zlý sen. Něco takového se nevidí každý den, větší krávovinu jsem snad ještě neviděl. Nevím kam bych to zařadil, asi to byla parodie na Vinetoua. Tvůrce (scénař, režie) asi mimozemšťan co snědl nějaké houbičky, chtěl jsem mu dát 5 hvězd za odvahu něco takového pustit do éteru, ale srdíčko mi to nedovolilo. Když si na to vspomenu tak mám závrať, husí kůži a třepou se mi ruce, prostě trauma na celý život.

Paralelní svět (2007) (TV film) odpad!

Opravdu neuvěřitelně béčkový film s trapnými herci, efekty jako bych listoval časopisem ABC. To vše doplněno trapným výkonem Elvise. No prostě trapas.

Neopouštěj mě (2010)

Celkem pěkně propracovaný příběh, asi dokonale vybraní herci. Ale úplně bez emocí, asi, až na jednu vyjímku při odjezdu od Madam. Chybí boj oživot, útěk nebo alespoň snaha, ale výchova je výchova, proto za tři.

Bídníci (1998)

Asi nejlepší zpracování tohoto díla, herci, dabing, hudba. No prostě krása která mě přes 2 hodiny držela u obrazovky.

Predátor (1987)

Tenhle film, neměl v 87"konl´kurenci, sám jsem na něm v kině byl více než na K rotiteléDuchů, Arnold ve své životní roli hudba a příběh nadčasový. Stále když slyším Predátor "husí kúže"

Svatba jako řemen (1967)

Coo, coo ,coo vinikajicí hercké výkony všech protagonistů, prostě prádní hercké výkony keré člověk jen tak neuvidí. Filmeček k vánocům , nebo silvestra, neurazí.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Tento seriál je vážně skvělý. Zajímavé příběhy dvou bratrů jak loví různé příšery a k tomu jim pomáhá Anděl. Co víc si přát ! :-)