Hadi v letadle (2006) odpad!

kdo to vymislel, ten je fakt užasný, prostě stupid.

Annabelle (2014) odpad!

Podle očekávání a reklam tohoto filmu jsem se celkem těšil , ale skutek utek. Tento horor se mi zdá poněkud nudný. Vím že režisér John Leonetti točí lepší filmy, ale tento filmeček se mu moc nepovedl. Ďěj o ničem překvapivém nic vás nezaskočí, prostě nuda.

Pustina (2003) (TV film) odpad!

Totalně špatný film, herci jako z jedličkova ústavu, režiie jako by to napsal Alik od sousedů. Totalní tragedie. Všecko špatně, zbytečně promarněný čas.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Tento strhujicí příběch ve smyslu Alenky v říši divů v podání REŽISERA Tima Burtuna a nesmrtelného Johnnyho Deepa který roste film od filmu, prostě slzička do oka a veni vidi vici.

Já, padouch (2010)

Vtipné, veselé, nádherná špionážní hudba, perfektní dabink Lábuse, příběch který vám i poškádlí srdíčko i s kapkou slzy. Prostě krásná rodinná komedie doplněná úžasnými mimoni kteří se mimochodem režisérum moc vydařili.

Ti druzí (2001)

Toto Mysteriózní drama s neuvěřitelným vyvrcholením a depresivně naladěnou Nicole Kidman v roli která ji sedla jako ušitá s vinikajicí kamerou vás strhne do děje a vyrazí vám dech pět hvězd více nemám.

Cesta (2009)

Viggo Mortensen v šedém ponurém snímku který vás nenechá ani chvíli vydechnout z napětí ,doplněný hudbou Nicka Cave. Co dodat.

3 nindžové v zábavním parku (1998) odpad!

Hrozný film (aspoň pro mne) Hulk Hogan který se asi nikdy neměl stát hercem,ale měl se držet Wrestlingu . Každý film s Hulkem je pro mě dost velkým utrpením a s bečkovým režisérem Seanem McNamaraou totalním propadákem.