Gorillaz: Live in Manchester (2006) (koncert)

Hudba vobyč, koncert vobyč..v podstatě chytlavá nuda. Pustit si to dvakrát? Ani hovno.

Kabát - Suma Sumárum (2002) (koncert) odpad!

Možná kdyby se ostříhali a zemřeli, dal bych i jednu hvězdičku.

REC (2007)

Tak já vám nevím, ale už mám asi poslední dobu nějakou averzi na filmy. Už i ty, který by se mi měly líbit mi přijdou blbý. Rec je na jednu stranu chytlavá věc, na druhou tak neskutečně otravná, že by se z toho jeden posral. Já vím, že by ti obyvatelé domu měli být hysteričtí, ale přiměřeně. Dívat se na devět debilů co řvou jeden přes druhého v podstatě celou dobu ty stejný debilní věty, to je fakt otřes. Když jim snad fízl řekne, že opravdu netuší nic víc než oni, každého bych po patnáctém zopakování věty: o co tu jde, proč nám to dělají rovnou zastřelil. Byl jsem rád, že nakonec odpadávali jako mouchy. blbci. vrcholem pak byla maminka té holky, kterou bych odvedl do pátého patra a zkopl ze schodů. No a rodina ping pongů, co mají nemocného otce na lůžku (ale absolutně jim to nevadí, dokuď se jich někdo nezeptá, jestli jsou všichni dole) to je vrchol. O neuvěřitelném smyslu být vždy tam kde je třeba a natáčet to co je třeba nemluvím. Víte, mě ty handycame vážně serou. On si každej myslí, jak je to cool a jak přijde s nějakým novým motivem, kterej dá handycamu další smysl, ale měli by si uvědomit, že pokud se mi v ruce třese kamera jako bych byl muhamad ali, je mi jedno vo co tam jde. Tři body za to, že tam všichni chcípli.

True (2004)

Jediný film, který skončil dřív, než jsem dojedl pomeranč. A to jsem si já blbec k tomu filmu koupil pomeranče dva.

Nouzový východ (2008)

Kdyby mi bylo třicetpět, měl dvě děti, manželku, dělal skladníka v hypernově a uviděl tento film, ještě ten večer bych vymaloval koupelnu svým mozkem.

Funny Games (1997)

ČSFD je vtipné. Vlezete na profil Pána Prstenů, je tam 5 000 odborníků přes fantasy. Vlezete na profil Armaggedonu, je tam 5 000 odborníků na fyziku. A pak vlezete na Funny Games, kde je 1 000 psychiatrů a psychologů, co do jednoho přesně ví, kam tím režisér myslí a kteří, ve své originalitě a všemocné prozíravosti de facto 500 krát přepíšou ten naprosto stejný text. Na tom by nebylo nic špatného, ovšem kdybych byl slepý.

Ong-bak (2003)

FateKEEPER: Technicky prvotřídní film, o tom asi žádná. Kameraman se střihačem odvedli perfektní práci, překvapivě moc hezká je i hudba .... to si děláš prdel? Otřes. To že tam nějakej malej žalud kope nohou do vzduchu, z toho si vážně neucáknu.

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Vtipné, ale taky kurevsky trapné.

Ils (2006)

Napětí dobrý, atmosféra dobrá, ale něco tomu chybělo. Strangers a Eden Lake se mi líbilo víc.