• Thriller

Můj dům - její dům (2003)

Kdo vyhledává filmy typu : nechce ji ale pak ji chce- tak tohle je to ono a Roy Werner vás o tom přesvědčí,nebudete litovat :-)

Nebohá paní Pomsta (2005)

z pozice pozorovatele jak se paní pomsta snaží mstít: některé detaily které se snažily podtrhnout vysvětlení proč je to místy sado maso se zdály být upachtěné.Tečka.

Policie z New Orleans (1986)

na mě všechno působilo opravdově.Přesně to vyhledávám.Žádná tma, žádné efekty - prostě jen tak, jak to na ulici chodí!A neviděla jsem krásnější erotickou scénu než kterou předvedli Quaid s Barkin asi ve 22 minutě kterou podkreslila krásná hudba.Ostatně celým filmem se prolíná country.Žádné barevné filtry žádný typický holyvúdský cirkus.Film si užijete. .

Zločin z nenávisti (2005)

nic moc.Ale filmy s tématem o homosexualitě nedávají moc prostoru k akčnosti.Je to dost citlivé téma a není třeba zbytečně plácat do vody

Všechno nebo nic (2007)

při zvuku ,který vydává zatahovaný zip na pytli na nebožtíky ,si určitě řeknete jako já :"dobře ti tak ! "

Polibek mého anděla (2000)

pohádka pro dospělačky k nedělní odpolední kávičce. Čtyři hvězdy pro Adama Trese a jeho kouzelný kukuč - umí s ním perfektně kouzlit :-)

Dokonalá paměť (2004) odpad!

Elizabethininy plakací scény(a že jich bylo) mě teda o jejím zoufalství nepřesvědčily...

Američan (2004)

postava Marka byla docela dobrá ale strčit mu ve scénáři do cesty Dori - to byla katastrofa i pro kvalitu filmu!

Pod dohledem (1991)

pohodovka u mě za čtyři,klidně bych dala i pět ale postava unylé Melody Andersonové je prostě nekoukatelná...

Biutiful (2010)

Excelentní Bardem v prostředí drog a bídy ve kterém bychom se nikdo nikdy nechtěl ocitnout.jedna hvězda dolů za přehnaně černozelenomodré podbarvení. Ten příběh sám byl tak silný že by mu neuškodilo ani trochu jasu