• Thriller

Purpurové řeky (2018) (seriál)

velké zklamání pokračuje.Ten včerejší díl byl naprostá katastrofa.Nejzajímavější byl začátek s drony.Jo a záběr na "prdelku " Škody.....Kterou do záběru přijela namachrovaná policajtka či co...

Vlna za vlnou (2016)

pro mě velké zklamán - Italové srandu umí! Tady nebyl moc silný scénář a absolutní propadák zpracování na kterém se podíleli režie spolu s herci

Vpich (2011)

Film s nadčasovým tématem: zisk nad zdravím.Za každou cenu! Z lidí se stávají pokusní králíci.jsem ráda že jsem film mohla vidět.

Tra cielo e terra (2011)

Famózní záběry, názvy měst v popiscích v záběrech.Některá se jinak vyslovují než píší což může být pro diváky neznalé řeči problém.....úchvatné scenérie z výšky.Italská městečka na útesech kdy příroda ukrajuje skálu pod nimi a domy v první linii visí ve vzduchoprázdnu.Bílé vyšisované skály s nalepenými na ně letovisky,zeleň v hájích. modré moře s plachetnicemi a loďkami rybářů, blankytné moře.

Stíny smrti - Vraždy v Lotrinsku (2019) (epizoda)

příběh měl k dokonalosti hodně daleko ale:beru to jako detektivku obyčejnou bez podbízivosti,jakože reálné,bez triků,čehož si cením.Divák má dvě možnosti buď se dívat či nikoliv.Já jsem se dívala.I když děj byl laciný,nenáročný.Zápletka dobrá.herci průměrní.Trochu mě mrzel nekvalitní,nevýrazný slovenský dabing.Což se stává málokdy.

Desatero hříchů (2019) (seriál)

Jo,seveřani - to já můžu! Děj jde typicky z těch končin...nikam nepospíchají,žádné zbytečné záběry,divák má čas popřemýšlet o tom co zrovna vidí.Za mě spokojenost .Fakt.

Věčné okamžiky Marie Larssonové (2008)

film který vykreslil příběh ženy z velice chudých poměrů s málo možnostmi jinými než rodit děti a čekat na muže opilce.Což zde je jen jakoby okrajové a scénář věnuje hrdince víc prostoru jejímu zájmu o fotografování.Velice dobrý výběr exteriérů,kostýmů,citlivá kamera.Nikam nepospíchající scénář

Pravda o mužích (2010)

Portrét zmateného Madse ,který ve svém nitru běhal ode zdi ke zdi...

Gomora - Série 4 (2019) (série)

poslední série pro mne nezačala zrovna slibně.je to jako puzzle do kterého se skládají předem známé dílky .Předchozí série diváky zaujaly tak se narychlo spíchl scénář k,snad už ,poslední..Nedávno zbourali slum ve kterém se natáčela velká část serie.Ale nuto uznat, že v poslední sérii se povedl soundtrack