• Thriller

Bazén (1969)

Klasická čítanková vztahovka,která donutí diváka glosovat.Romy a Alain tvořili svého času pár .Jejich bouřlivý vztah plnil bulvár.Tady v tomto filmu je dal scénář dohromady před kameru po pěti letech od rozchodu.

Manželství po italsku (1964)

Ten film jsem viděla nesčetněkrát Mastroianni byl fakt idol.Se starými filmy se v poslední době roztrhl pytel.Podle mě se tím látají "díry" v absenci kvalitní současné tvorby. To radši ani nebudu rozebírat.Čisté zoufalství

Stíny smrti: Most zapomenutých (2019) (TV film)

sleduji řadu kterou tv nabízí.někdy je to jako na houpačce=někdy horší a někdy lepší.Ale vzhledem k tomu že je tam v těch dílech zachyceno evropské "klima" tak zarputile usedám k tv a jen doufám že když ten který díl je slabší tak další bude lepší.Stává se.Někdy je "unavený " scénář,někdy se nedaří hercům.

Drive (2011)

dobrý úvod ale to je tak všechno.nemožné filtry

30 minut nebo méně (2011) odpad!

film mám v albu založený několik let...mohl tam zůstat dál.Nulová hodnota A dělat legraci sprostými hláškami a gesty je dosti laciný počin

Purpurové řeky (2018) (seriál)

velké zklamání pokračuje.Ten včerejší díl byl naprostá katastrofa.Nejzajímavější byl začátek s drony.Jo a záběr na "prdelku " Škody.....Kterou do záběru přijela namachrovaná policajtka či co...

Vlna za vlnou (2016)

pro mě velké zklamán - Italové srandu umí! Tady nebyl moc silný scénář a absolutní propadák zpracování na kterém se podíleli režie spolu s herci

Vpich (2011)

Film s nadčasovým tématem: zisk nad zdravím.Za každou cenu! Z lidí se stávají pokusní králíci.jsem ráda že jsem film mohla vidět.

Tra cielo e terra (2011)

Famózní záběry, názvy měst v popiscích v záběrech.Některá se jinak vyslovují než píší což může být pro diváky neznalé řeči problém.....úchvatné scenérie z výšky.Italská městečka na útesech kdy příroda ukrajuje skálu pod nimi a domy v první linii visí ve vzduchoprázdnu.Bílé vyšisované skály s nalepenými na ně letovisky,zeleň v hájích. modré moře s plachetnicemi a loďkami rybářů, blankytné moře.