• Thriller

Vražedná Mallorca (2019) (seriál)

byla jsem natěšená, protože věřím produkci BBC.Ale tohle byla taková slátanina....jen se sebezapřením dávám dvě a to jen za zřetelný dabing.Opravdu jsem zklamaná.A dvacet epizod??Jedna za týden?Nevěřím,že to dám celé.

Zákeřná pomluva (2014) (TV film)

scénář dobrý.O tom co dokáže zničit člověka. Zpracování spíš jako divadelní představení.herci se pohybovali jakoby na jevišti, ne v reálu...

Vyhlášení války (2011)

námět silný:dítě s rakovinou.Ale vzhledem k tomu ,jak se rodiče chovali když ještě nevěděli že mají až tak nemocného potomka tak ta vyhlášená válka byla přes čáru.Příšerné dialogy emotivní setkání celých rodin.Kamarád dal klíčky od skútru,přepálená párty.Doktor který má sdělit špatnou zprávu je v tu chvíli odvolán aby ještě víc scénář vyhrotil emoce.Všechno cílilo na emoce diváka což považuji za laciný počin.

Od východu na východ (2011) (seriál)

velice příjemný počin.Obsahem i zpracováním! kvituji že se tvůrci obešli bez přítomnosti komentátora v záběrech.Pomalé záběry na zajímavé věci aby divák měl možnost to co vidí i vstřebat

Charlotte Link - Der fremde Gast (2007) (epizoda)

neskutečná plytká slátanina .Příběh pro ženy k odpolední kávě a ne do hlavního vysílacího času.ještě je tam přimotaný příběh Romea a Julie (Montekové a Capuletové) tím to dorazili.Škoda.Němci by se měli držet svého kopyta a nelézt do zelí Italům

Mansfieldské sídlo (1999)

četla jsem knihu a proto mám ze zfilmování rozporuplné pocity. Film mi přišel jako parodie

Abrakadabra (2017)

já jsem se výsostně pobavila.Což byl záměr filmařů.Člověk by i chvílemi se nechal do toho duchaření vtáhnout.Josep Maria Pou byl ve své roli báječný.Trochu mi to připomělo Profesory zločinu.Paráda.