• Thriller

Jižní Amerika: Světadíl extrémů (2018) (seriál)

kdo od koho opisoval???tento cestopis vypadá jak přes kopírák od Po proudu řek do moře.Oba mají rok výroby 2018 tak nevím Ale tenhle je oproti Po proudu slabý odvar.Dokonce i se scénou zavěšených houpacích sítí na lodi...A ani údajně slavný Alfred nesahá Francoisovi ani po kotníky....

Svatba (2016)

příběh, odehrávající se v Evropě a ukazující život odlišných kultur se nemusí někomu líbit .Ani já nevím,jaká je realita ale podle různých cestopisných zdrojů to takhle existuje.A probíhají mnohem drastičtější tresty než jaký jsme viděli tady .Dívce narostla křídla volnosti.Což jejich náboženství nepřipouští.Važme si toho co máme.

Králové hor (2015)

podle upoutávky jsem se na film těšila ale:příběh byl velmi slabý díky sénáři.Filmaři si pomáhali digitálem.A nelíbil se mi ani výkon herců.

Procházka po Galícii (2017) (TV film)

nádherné záběry zhora.velice kladně hodnotím komentář.Záběr z kostela, kdy osm mnichů rozhoupe padesátikilové kadidlo kdy je přidaná sakrální hudba ....spousta staveb s příběhem,vodopády,vinice ,prastaré olivovníky,zahrada plná kvetoucích kamélií....majáky.tolik míst s možností takových úchvatných pohledů najednou nenavštívíte.Kvitovala jsem i popisky s názvy právě ukazovaných míst.Jsem velmi spokojená!

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

dávám plný počet za zpracování, ale nedokoukala jsem to.Je to tak dobře udělaný horor,že to dá jen silná povaha.Což já nejsem.Tady to ani tak nebylo o režii a hercích,ale o maskérech,kostymérech a kameře.Kdyby to tahle skupina pokašlala tak ta druhá i kdyby se zbláznila ,tak jim to jako celek nevyjde....

Jedna za všechny (2014) odpad!

"komedie" fakt k "popukání".Scénář vyloženě na míru herečkám ,od kterých se očekávalo ,že z toho dílka udělají kasovní trhák?

Stehy (2019)

byla natočena spousta filmů v krajinách EU nevím proč se jich promítá tak málo.Herci,sénáře ,prostředí,způsob zpracování je nám velmi blízké.Pochopitelné.

V zemi krve a medu (2011)

proč že to bylo natočeno???Mě film absolutně nesdělil proč ten konflikt vlastně začal (vím to i tak a taky až moc dobře vím kdo se tam angažoval) klasika - rozpoutat válku a potom lidem tlačit do hlavy bludy.V tomto případě to odnesli Srbové.nedali svou kůži zadarmo.Scénář ,režie,producent sama velká Jolie to měla být záruka kvality???Dorazila by to jen už tím,že by hrála hlavní roli!Film nápadně kopíruje další podobný snímek Jako bych tam nebyla.Kdo od koho opisoval?

7 životů (2017)

tři pouze a jen za námět jinak to byla slabota.Slabá režie.Nezachránily to ani scény plné násilí a krve které měly asi diváka dostat do rauše.Rapace je dobrá ve filmech ve své domovině...nadlouho zas nemusím sci-fi!!!!!