• Thriller

Milý Frankie (2004)

film ,který neztratí glanc ani za další desetiletí.Vynikající herecké umění Mortimer.Na ni film stál.Nádherná mimika obličeje.Práce před kamerou přímo ukázková.vynikající scénář.Bohužel, kamera a režie pokulhávaly.Butlera radši ani komentovat nebudu.pro mě to nebyl nikdy dobrý herec.

Tygr a sníh (2005)

Film měl asi nějakou hodnotu v čase kdy byl natočen .Ale po těch letech je to jedna tragedie.Ale pro diváky se specifickými nenáročnými požadavky asi přijatelný

Místo činu (1970) (seriál)

Hodnotím jak na mě zapůsobil seriál tehdy před lety.byl to fenomén.

Místo činu - Hraniční čára (2015) (epizoda)

ale ano dalo se na to dívat ale nic závratného to není.Slabý scénář,režie a ani herci nebyli dosti svižní.Tohle není Tatort

V mysli pachatele (2019) (seriál)

Myslím ,že hodně uškodil dabing!Místy až nesrozumitelná řeč doslova přeřvaná doprovodnou hudbou a ruchama.Zklamání.

Sprung ins Leben (2014) (TV film)

hodně slabý scénář k tak závažnému tématu.Velice rušivý element byl botoxový obličej Thomallové.její kačeří rty na velké obrazovce byly extrémní

Stíny smrti - Vraždy v Corrèze (2019) (epizoda)

Další Vraždy v...Opět jsem na výsost spokojená.Výběr herců,scénář atd,atd jen bych se zase opakovala...zde navíc jsou nádherné pohledy zhora na místa, kde se příběh odehrával.Krása.

Zlaté časy (2016) (pořad)

velice příjemný pořad.Až komorní.Díky i paní Vacvalové.Pan Lasica už je dávno za zenitem ale budiž někdy je vtipný.mě se zdá že ho to tam někdy ani nebaví.

Amours à mort (2018) (TV film)

Další Vraždy v...Tentokát podle mého gusta.Scénář se zajímavou zápletkou.Velmi dobrá kamera,to se zase jednou musí nechat.Tentokrát se velmi povedl i výběr herců.Kvalitní režie.Já jsem byla navýsost spokojená a musím přidat podle svého:protože je to natočeno jak říkám já - po evropsku.