• Thriller

Riviéra (2017) (seriál)

co to sakryš bylo????příšerná kamera , maskérky se vyřádily.Třeba Leně Olin bylo asi 60 let a vypadá jak přepečená kachna.Vysušená.Když vidíte fota herců v civilu ani jeden nedělá tak nechutný dojem..Nenechám se odradit.Scénáře a režie se ujalo víc lidí tak snad jen rozjezd byl tak příšerný

Agnus dei (2016)

scénář dobrý i kamera.Vadila mi silně postava lékařky v podání herečky Laage.Hodně ubrala na síle příběhu

Jude (1996)

příběh který vás udrží v pozornosti od začátku do konce.Příběh lásky v době nadvlády církve Winslet opravdu svoji roli ztvárnila velice dobře.Rebelka a vzápětí dospělá zhroucená žena.

Stíny smrti: Tajemství baziliky (2018) (TV film)

tradiční Vraždy v ...nic světoborného spíš v třídě B ale zpracování scénáře poměrně dobré.Poměrně.V tomto díle byl i slabý dabing.Ale i tak se těším na další

Stíny smrti: Vražda v Roches Noires (2018) (TV film)

na Vraždy v...se dívám ze zásady:jsou točeny evropským způsobem .Ale někdy,jako třeba v tomto příběhu,to zvlášť drhne.Ale scénář dobrý

Šrám (2014)

vytáhnout tenhle film v téhle době byla docela odvaha!Turek zůstane Turkem..A Arméni ani za Velkou louží moc šancí na lepší život nedostali.Leda tak inženýři a jiní studovanci.to jo.Silně mi vadilo,že otec sedmnáctiletých dvojčat vypadal jako jejich mladší bratr.Bylo tam i pár scén přitažených za vlasy.Ale na druhou stranu na to, co chtěl scénář sdělit měli tvůrci málo prostoru.A neustále se mi vkrádala myšlenka -- proč se ,sakra,válčí v pustých písečných oblastech ,kde už tamní kmeny mají už tak těžký život.A v současné době,po tom po sta letech, co tam aspoň nějak vznikl jakž takž slušný život(např Aleppo) ,to tam zase Turci srovnávají se zemí.Fakt kurv.y všechny války!!!!!!

Odhalený přístav (2012)

Film určitě neměl velkou uměleckou hodnotu.Jeho cena spočívá spíš v tom,jak tvůrci dokázali odhalit lidské nitro.Až na dřeň.Ukázali ,že v každém z nás se skrývá nějaké zvíře .Které když se vypustí ven dokáže nadělat pěknou paseku.Doufám ,že budu mít možnost vidět film ještě jednou...Ne hluboko v noci.

Vrah ve mně (2010)

film o poslední tečky vystihuje popis v obsahu! Můj dojem:famózní Affleck který do posledního detailu vystihl svoji roli a dal ji co žádala.Nikdy před tím a ani potom jsem ho neviděla ve filmech tak zaujatého svojí rolí.

Zaujetí (2017)

příběh měl lacinou linii,něco jako zkrocení zlé ženy,přeneseně,teda.Co se musí ohodnotit jako skvělé je slovenský překlad.Tady se překladatel v té záplavě slov a vět musel řádně zapotit.Jako kniha by příběh byl asi zajmavější.Leckdy jsem nestačila titulky ani přečíst.