Hra o trůny (2011) (seriál)

Doteď jsem měl hodnocení 5*, bohužel za poslední dvě série musím zmenšit hodnocení na 4*

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

na papír napíše H a stoupne si na něj a kozy někde sežene taky.

Ticho před bouří (2019)

Hroznej film, zbytečně utracených 200, kdybych šel do kina jenom na ty reklamy před filmem, tak by to bylo lepší. Jason Clarke by neměl nikde hrát, v každým filmu kde je hrozný.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

tak 5 minut a posledních 10 minut nechat zbytek hodit do koše a natočit znova

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

líbil se mi teleportující Chuck(chyběl mi tam kop z otočky), hláškující Bruce s Arným, škoda mála prostoru pro Jet Liho, Jason tam snad ani krom semifinálního boje s Scottem nebyl ve finále, Sly kvalitní klasika u něj, Terry je ho hlášky byly dobrý, Randy zas tak moc toho na práci neměl, Dolph ožrala a zamilovaný do Číňanky, Novaka jsem si tam ani nevšiml. Promítání v kině mi přišlo že to je jak se na to dívat na VHS obraz byl takovej nekvalitní (Cinema City Zličín), hudba dobrá, scénář klasika z 90. let.

The Playboy Club (2011) (seriál)

1. díl se mi líbil atmosféra takových těch 60 let byla fajn hudba, oblečení atd. Tu hudbu bych asi hodně pochválil jako teď v napínavých situacích tam daly tu správnou notu. Uvidíme jak se to posune v dalším díle, jestli to bude stagnovat nebo jestli to půjde ještě víš zatím za mě dávám 4*

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

mám pocit že to bylo lepší než jednička, míň romance tomu rozhodně pomohlo, tak se nezápasilo kvůli lásce ale kvůli CTI

Noční můra v Elm Street (2010)

když se koukám na film chce se mi spát a to asi by se mi u noční můry stávat nemělo :)

Zmizení Alice Creedové (2009)

Film byl dobrej, ale vadil mi konec vezme prachy a vykašlese na dítě a celou svoji rodinu