Žoldák: Legie zkázy (1998)

Na začiatku som nevedel, čo mám od toho čakať. Myslel som, že to bude len taká strielačka a koniec, ale opak je pravdou. Tento film ma veľmi milo prekvapil a potešil.

Charlieho andílci (2000)

S priateľkou sme sa pri ňom výborne zabavili. Celkom podarená komédia.

Cyborg (1989)

Ku koncu filmu som sa už veľmi nudil, ešte dobre, že nebol nejako extra dlhý. Videl som veľa filmov od Van Dammeho, ale tento sa veľmi nevydaril. Bolo to slabé, stačilo raz vidieť.

New Police Story (2004)

Zaujímavý a celkom aj dojímavý film. Raz darmo, Jackie Chan vie točiť filmy, pri ktorých sa človek aj nasmeje aj si príde na svoje pri akčných scénach. V tomto filme je síce humoru pomenej, ale aj tak je to veľmi vydarený film s pekne gradujúcim dejom a neskutočným rozuzlením v závere.

Americký ninja 2: Konfrontace (1987)

Pokračovanie bolo o trošku lepšie ako jednotka a tu už hlavný hrdina aj o dosť viac rozpráva ako v jednotke. Niektoré scény celkom slušné a v tej dobe to bolo určite top, ale na dnešok je to slabota.

Lincoln (2012)

Skvelé zobrazenie človeka, ktorého pozná takmer každý človek na tejto planéte v posledných mesiacoch jeho života. V snemovni to bolo miestami trošku nudné, ale inak výborný dej, skvelá hudba a neuveriteľné herecké nasadenia a precítenia svojich postáv.

Mission: Impossible III (2006)

Skvelé pokračovanie jednotky a dvojky. Rovnako ako pri prvých dvoch, tak aj pri treťom pokračovaní som sa výborne bavil. Neskutočné zvraty, akcia a napätie od začiatku až do konca. Tom Cruise je neskutočný a podáva obdivuhodný herecký výkon rovnako ako aj ostatní herci.

Bez návratu (1998)

Slabota až na pár naozaj podarených akčných scén.

Americký ninja (1985)

Čakal som od toho viac. Nebolo to zlé a dalo sa na to pozerať.

Stiletto (2008) odpad!

Videl som už niekoľko hlúpych filmov, ale väčšiu hlúposť ako tento film som ešte nevidel.