Vesmírní kovbojové (2000)

Film který neurazí, pobaví, skvělé herecké obsazení, zajímavý námět... Další Eastwoodův zajímavý režijní úspěch... Až budu jednou starý páprda, chci být taky tak vtipný jako pánové Eastwood, Jones, Sutherland a Garner.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Jednu hvězdičku za namakané Sparťany, druhou hvězdičku za piercingem ověšené Peršany, třetí hvězdičku za prznění královny a Spartských panen v orákulu... a čtvrtou za to celé dohromady.

Futurama (1999) (seriál)

Geniální seriál s humorem tak drsným a absurdním a zároveň jemným i inteligentním, až se mi nechce věřit, že takové veledílo stvořily američani... Škoda, že ty futuramovské filmy už jsou slabší...

Jistě, pane premiére (1986) (seriál)

Jako státní úředník musím milovat i tenhle seriál. I on je pro mně něco jako povinná četba a zároveň zrcadlo každodenního života.

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Jako státní úředník tenhle seriál musím milovat. Je to pro mně něco jako povinná četba a zároveň zrcadlo každodenního života.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Asi to nejvtipnější co kdy bylo o druhé světové válce natočeno... francouze i němce si zde dobírá 100 % britský humor.

Ajťáci (2006) (seriál)

Když mi kamarád (informatik) jednou řekl, že má skvělý seriál o ajťácích, řekl jsem si "no nazdar, to zas bude blbost"... nakonec jsem shlédl celou první sérii během jediného dne a od smíchu jsem dostával křeče...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Čím to, že ty nejvtipnější komedie točí převážně britové... nádherný, suchý, absurdní humor přesahující několik dekád i galaxií.