• Krátkometrážní

Patrioti a zrádci (2022) (seriál)

Shlédl jsem první díl, kde proti sobě stojí dva špioni - zásadový vlastenecký Rus nepřijímající peníze a Američan bazící po penězích, kvůli němuž zemřeli další špioni, a dil druhy Francouzsky muz v Moskve.

Záchrana velkolepých staveb (2021) (pořad)

Shlédl jsem první díl Zámek Howard a druhý Brightonský Royal Pavilion. Není to naštěstí formát, kdy pracovníci dřou 7/24 ve stresu aby stihli terminy, protože každá hodina zpoždění stojí tisíce dolarů. Dozvíte se informace o pracovních technikách, pracovnících a zámku. Ten  díky deštivému počasí dostal za 300 let pěkně zabrat a posledních dvacet let do budovy i zatékalo. V Royal Pavilonu se oživují i stovky přemětů, aby místo staré patiny dostaly zpátky lesk. Jednu zdobenou kovovou vázu dělá restaurátor čtyři dny a jsou jich zde tři stovky.

Šampioni přírody (2016) (seriál)

Opravdu neobvyklé věci jako papouščí ráj v americkém Phoenixu,  budovatelé závěsných hnízd hodnocených ptačími samičkami, chytré krysy nebo raba lovicí hmyz nad vodou prsknutím proudu vody až na vzdálenost jednoho metru. Dokument na televizi Prima Zoom-

Marker Wadden: Ostrovy pro přírodu (2021) (TV film)

Úžasný dokument o nové přírodě ve vybydlené přelidněné polnaté zemi na televizi Prima Zoom. "Malý krok pro člověka, ale obrovský pro přírodu".

Tajné nacistické základny - Nejmodernější nacistická fronta (2021) (epizoda)

Dokument na televizi Prima Zoom popisuje tajnou nacistickou podzemní megastavbu s možností zaplavit území , dračí zuby , bunkry, aby se odřízlo Německo od území na východě. Zranitelný koridor do Berlína. Obrovské ztráty na životech v 1. světové válce zavinily hrozné podmínky v zákopech, což zažil i Hitler a Němci se poučili. Francouzi postavili Maginotovu linii a Němci zde "Festung".