• Krátkometrážní

Největší esa mafie - John Gotti (2012) (epizoda)

Dnes by se řeklo, že Goti je narcis, který je rád středem pozornosti a kariérista. Historka s přeříznutím na půl motorovou pilou souseda přímo Gottim je hrůzostrašná.

Největší esa mafie - The Mystery of Meyer Lansky (2012) (epizoda)

Hlášení FBI: "Mayer Lansky lenoší doma. Jeho hlavní zájmy jsou žolíky s přáteli, sledování televize a čtení knih. Žije skromně. Má hezké obleky, ale to nestojí moc". Když jako žid požádal o občanství Izraele, odmítnutí šéfkou státu Gerdou Mayerovou se mi zdá prozíravé. Lansky celý život toužil hlavně po uznání a o značnou investici přišel při revoluci na Kubě.

Největší esa mafie - Joseph Valachi (2012) (epizoda)

O psychopatickém gangsterovi milujícímu násilí. "někdo si myslel, že je to jehněčí stehno, ale bylo to Katzovo potetované stehno. Zabalili ho do řeznického papíru a strčili do kontejneru na odpadový tuk za tržnicí"

Největší esa mafie - Donnie Brasco (2012) (epizoda)

Neuvěřitelný příběh agenta. Prostředí vykresluje hláška mafiána "nejlehčí je oddělit hlavu. Jen to křupne"

Jak se rodí řeka (2007) (TV film)

Moc pěkné podvodní záběry. A tradičně ekologické problémy.

Dětský svět (2007) (TV film)

Průvodce vývojem dítěte. Přečtěte si ontogenezi dítěte od Příhody, nebo Matějčka s Langmaierem. jak říká vynikající psycholog Jeroným Klimeš, dítě do šesti let se kvůli jeho roztomilosti líbí každému, od šesti let ho nikdo nechce. Kdo má zájem o tyto starší děti, stane se spíš vedoucím kroužku nebo dětských táborů.