Mistrovská úroveň (2020)

Časových smyček už mám po krk. Pořád to vypadá stejně, nemůže to prostě ničím překvapit. Narovinu to možná není až tak špatný, herci na takový snímek docela dost fajn, ale prostě mega neoriginální a ohrané téma spojené s časovou smyčkou mě prostě nebere a je to nudáááááá.

Kdo přežije - Island of the Idols (2019) (série)

Bylo to fajn, Rob a Sandra byli super, ty rady a učení bylo náhodou docela záživný. Jenže až moc dramaticky točené a sestříhané :D Navíc ta řada byla nejvíc špatná kvůli castu. nebyl tam nikdo výrazný. Elizabeth si pamatuju jenom kvůli toho, že je olympioničkou. Elaine to táhla, jenže každý věděl, že sedět vedle ní ve finále znamená prohru. ona by to vyhrála i kdyby ve finále žvatlala samé blbosti. Tu holku prostě nejde nemilovat. Noura, na svůj věk velmi potřeštěná ženská, spíš je ale prostě hyperaktivní a trošku crazy, takže by jsme si asi rozuměli :D Jediným hráčem tam byl Dean, přemýšlel nad hrou, dělal tahy, vymýšlel tahy. Byl v popředí a když věděl že je potřeba se stáhnout do pozadí tak se stáhnul, ale pak zase vylezl. Prostě tam kličkoval jako blázen a hrál za mě nejlípe. Narovinu o 100% lépe než Tommy, ale ten mi vytřel zrak na finální kmenovce. Jen utvrdil, že my dostáváme 40ti minutové epizody, sestříhané ze tří dní. Takže jsme jen nedostali dostatek Tommyho hry na obrazovky, ale finální kmenovce to dokázal obhájit a nejspíš to byla pravda, když to dopadlo tak jak to dopadlo. Takže gratulace vítězi. :)

Kdo přežije - Edge of Extinction (2019) (série)

Je mi jasné, že Edge of Extincton nebyl moc vřele přijatý, ale narovinu mě se toto spojení Exile islandu s Redemption islandem, prostě líbí. Je mi jasné, že se tím třeba vytrácí kouzlo toho vyloučení, ale narovinu když nám na kmenovce přistane pět skrytých imunit tak tohle už taky překousnu. Obzvláště když dostanou šanci na rozhodnutí tam jít nebo ne a taky že tam opravdu mají velmi těžké podmínky k přežití. Jakože prostě se mi to líbilo. Teď k obsazení. Všichni navrátilci byli super. Aubry je po dvou řadách taková hrozba, že jestli se ještě objeví bude to mít ještě těžší. Joe, Wentworth i David reprezentovali navrátilce obstojně, ale zkrátka nováčci se nenechali okouzlit a hráli svoje. Ron, byl hrozný toho by jsem tam profackoval. Aurora a Lauren, škoda že byli v menšinách skoro celou dobu. Gavin sympaťák, ale nevýrazný hráč. No a přecházíme k Top, Rick a Victoria. Rick prostě zasloužil výhru jenže rozdělávání ohně ho o to připravilo. Victoria, chyběl jí kousek a na finální radě by všem vytřela zrak. Protože na byla tichý zabiják. Věděla o všem, fakt že jo. Nikdo jí nebral jako hrozbu, roztomilá princezna, jenže ona měla ten ďábelský pohled a zkrátka fakt věděla o všem. Ten finiš, jako asi zpohodlněla, nebo na chvíli zpomalila. Zkrátka ten finální smrtící úder neprovedla a stálo jí to vyřazení, ale pro mě byla top překvapením série. Vítěz hodně kontroverzní ale proč ne.

Kdo přežije - Ghost Island (2018) (série)

Hele tohle byl poměrně super nápad, ale naprosto posrané a nevyužité. To že si na Ghost islandu nemohl získat imunitu pokaždé. To prostě byla neskutečná blbost. Ztratilo to kouzlo a nebyl to dobrý krok. Hráči, narovinu ten cast byl taky nezajímavý. Donathan, jakože ten jeho přízvuk mi začal jít na nervy ke konci. Kellyn byla fajn, ale nikdo s ní nechtěl hrát. Sebastian mi přišel nonstop na houbičkách :D Jediný kdo tam hrál byl Domenick. Jasně byl ke svojí hře namyšlený a až moc si myslel, že hru ovládal. Jenže ono to tak bylo. Wendell měl štěstí, že byl v očích ostatních daleko více přátelštější než Domenick. Ten to prostě přestřelil s arogancí a stálo ho to milion.

Kdo přežije - David vs. Goliath (2018) (série)

Tato série prostě dokazuje že i po tolika řadách, se dá vymyslet zajímavé téma a poskládat zajímavá sebranka lidí. Lahůdka, Davidové, takový styl týmu postavený po vzoru legendární Cirie, podceňovaní hráči hned na první pohled. Na druhé straně Goliášové, hráči postavení stylem Parvati, Jamese.. na první pohled zkrátka sympaťáci a očekáváte, že nebudou schovaní v pozadí. To je prostě téma, které láká od první minuty do finálního hlasu. Gabby a Christian rozhodně překvapili. Alison a Angelina byli topovky, ale zkrátka když jim někdo nevyšlo trochu je to sebral a vzalo vítr z plachet :) pak museli všechnu dřinu dělat odznova. Mike, nechápu jak se dostal takhle daleko, nepřišel mi extra zajímavý no a Nick? Spíš se snažil být posluchač, dobrý kamarád a díky tomu se určitě dozvídal o spoustě věcech co se ve hře děje a dokázal proplouvat a zároveň si vydláždit cestu hrou. Jakože jo ten chlápek hrál velmi dobrou hru.

Kdo přežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (série)

Vypadalo to tak suprovně, ale nakonec se postupně z toho stal docela Resident sleeper. Prostě strašná, předvídatelná nuda. Chudák Ali Elliott udělala špatnou první alianci s největším debilem a už se z toho nevyškrábala. Jenže pak už mi tam všichni přišli strašně retardování, postupem hry. Mike, Devon, Chrissy i Ryan mi prostě lezli neskutečně na nervy. Jenže musím uznat že Chrissy hrála asi nejlepší sociální hru z posledních 10 lidí. Zatímco Benovi nezbývalo než hrát tu druhou stránku. Imunity a imunity a zase imunity. Narovinu mohl se trochu víc snažit v rámci komunikace. Jenže, to se těžko posuzuje, jestli se s ním nikdo nechtěl bavit celé dny nebo jestli se prostě nesnažil nějak s lidma bavit. Každopádně, to asi při jeh ''20té'' nalezené imunitě, začalo vypadat jak kdyby m to producenti jen předávali do ruky :D Cápek prostě neskutečný lucker.

Souboj Titánů (1981)

Bohužel, s tímto filmem se projevuje můj postoj na svět, díky tomu, že jsem tzv. Miléniál. Zkrátka digitalizace mě provází od narození, takže když mi bylo tak 10 připadalo mi to jako docela fajn fantazy příběh. Dneska už jenom oceňuji, že v době kdy tento film vznikl, dokázali vytvořit takové kulisy a charaktery a efekty. Jinak mi to už nepřijde extra zábavné na sledování. Takže to je jeden z filmů, který je skvělý sledovat ho před 20-30 lety. dneska v roce 2020, je to film spíše pro pamětníky, než pro nové obecenstvo.

Jiu Jitsu (2020) odpad!

Chci své pocity z filmu poprvé psát průběžně co ho budu sledovat, zaznamenat tak každý detail :D Musím říct z prvních 30 minut, jako by se tvůrci snažili dát dohromady všechny prvky z různých akčních mlátiček dohromady. Efekt střelby a dopad kulek třeba do zdi? Jako sorry, to vypadá jako efekt z nějaké parodie, Když tam mlátí vojáky a ti vyplivujou krev, na důkaz že to byla fakt rána, je taky dost směšný, když po té krvi není ani rána, hned v dalším okamžiku :D No a co nejvíc ničí bojové scénky, je ten otravnej slow motion, který je skoro u každé finální rány, akorát z toho začne bolet hlava, než aby vám to přišlo cool. No a poslední věc, z těch 30 minut, Přecházení z třetí osoby do first personu a zase zpátky, je pěkně debilní a nepřehledné. Nikdy jsem nebyl fanda filmu Hardcore Henry a celá ta idea first person pohledu ve filmu mi nepřijde vůbec dobrá. Mám dokoukáno i zbytek a nebudu to nějak podrobně rozepisovat, už tak je ten komentář tak dlouhý, že to nikdo číst nebude. Po úvodních bojových scénách, se film snaží o něco jako mix boje a nějaké snahy o propracovaný příběh ikdyž to prostě nefunguje. Efekty jsou naprosto strašné. Slow motion nás doprovází celým filmem a ještě více to sráží dolů. Tady mi prostě vůbec nic nefunguje. Nejhorší film roku 2020. Nechápu co si Cage a Grillo mysleli, že na to kejvnuli.

Kdo přežije - Game Changers (2017) (série)

Pro mě jedna z nejvíce oblíbených řad ever. Rozhodně se vejde do mých top 5. Otázka zda všichni byli game changers nebo ne. tu nebudeme rozebírat. Protože každý si pod tím pojmem může myslet něco jiného. Zda změnili celého survivora, nebo svojí řadu, nebo jenom svou vlastní hru.. nějakým velkým tahem. Všechny tři možnosti jsou zkrátka správně a všichni hráli velmi dobře. Malcolm a J.T., achjo kluci, vy jste mohli vytvořit tak dobrou dvojku. Historické vyřazení Sandry, Jeff Varner mi je nesympatický jak hrom. Hali, bohužel, zase ta holka jakoby se bála víc prosadit. Ozzy potvrdil, že hrát jako naprostej dobrák, nemůžeš vyhrát a pokud ano, musíš mít mega štěstí.Debbie ještě horší než v první řadě. Andrea, Cirie, Aubry pořád skvělé hráčky, ale nepřinesli žádné vylepšení svých her. Culpepper si vzal motto What would Monica do, hodně k srdci a málem vyhrál. Jenže to by nemohl hrát proti Sarah Lacina! Tady Sarah pro mě potvrdila, že je nejlepší hráčkou všech dob. Aspoň v mých očích, protože jako jediná co kdy dostala šanci hrát znova.. Tak jako jediná naprosto změnila styl své hry. Přesně takhle si představuju druhou šanci. Naprosto změnit styl hry, to Sarah dokázala jako jediná, protože každý jiný hráč co hrál znova, pokaždé hrál stejně jako předtím. Sarah je prostě naprostá topka.

Kdo přežije - Kaôh Rōng (2016) (série)

Velmi rychle jsem dostal řadu ve které se objevili lidé co mi byli mega sympatičtí, našli se tam vyjímky, takže to je na takovém pátém místě mých originálních first cast, ale přesto. Alecia měla smůůůůlu se startovním kmenem. Debbie je otřesná, s touto ženskou by jsem si nerozuměl nikdy. Dvojice Scot a Kyle, je prostě Russell Hantz 2.0. Jenže Kyle kdyby nepropadl vzteku, mohl dojít daleko dál. No pojďme na ty co to pro mě naprosto utáhli, Tai, Aubry a Michele. Všichni tři byli geniální, úžasní a hltal jsem je každou vteřinu.