Zase Vánoce? (2021) (TV film) odpad!

Tak toto bol najzvrhlejší a najúchylnejší vianočný film čo som videl (približne od polky som už iba preklikával). Multi-kulti a LGBTI propaganda najhrubšieho zrna. Na toto sa nechytá ani súčasná ruská putinovská televízia.  *** Rozvedený otecko si privedie k bývalej manželke na Vianoce svoju novú frajerku, ktorá bozkáva na papuľu nejakého psa (asi zoofilka). Obe ženy si spolu rozumejú ako najlepšie kamošky (vôbec si nevyškriabu oči ako je to bežne zvykom). Svokra je tiež milá a toleruje to. *** Potom k nim príde strýko homosexuál so svojim priateľom. *** Černoch Santa Claus (asi z Fínska zpoza polárneho kruhu). *** Nemohol chýbať ani feminizmus, však ženy už majú rovnoprávnosť. Takže nejaká Číňanka požiada svojho priateľa o ruku, aby bolo jasné, že aj žena môže požiadať o ruku muža. Aj keď som si dodnes nie celkom istý, lebo tá žena sa volala Franky (František) a to teda neni typické žeské meno ... *** A malé dievča, ktoré bolo smutné a nešťastné, že sa rodičia rozviedli, na konci filmu žiari šťastím a pýta sa kedy si túto návštevu otec s frajerkou znovu zopakujú.

Zkrocení ohně (1972)

Televízna premiéra na prvom programe ČST 8.12. 1973 - prvý diel a 9.12. 1973 - druhý diel. Réžia českého znenia K.M. Walló. Dvoudílný sovětský film o konstruktérovi kosmických raket, vyznamenaný Velkou cenou XVIII. MMF v Karlových Varech 1972.

Cesta bez návratu (1997) (TV film)

Nechcem vám do toho kecať, ale vy tu hodnotíte úplne iný film z roku 2009, ktorý má rovnaký názov ... V tomto filme Madsen a Carradine nehrajú.

Napoleon (1990) (seriál)

Francúzsko-poľský 6-dielny koprodukčný seriál o cisárovi Napoleónovi. Sleduje jeho úspechy, cestu na vrchol, porážky a pády. Každý diel režíruje iný režisér.

Provinční vražda (1983) (TV film)

Ten obsah mi veľmi pripomína Slovensko - Kuciak vs. Kočner ...

Cancoon (1996) (seriál)

Dobrodružný francúzsky seriál s nádychom mystérie odohrávajúci sa v exotických prostrediach. Odvysielaný na STV ako 4-dielna mini-séria. Názvy jednotlivých dielov:  1. Xtabai - hadia kráľovná °° 2. Muž z Mediny °° 3. Tajomstvo Tuarégov °° 4. Bizónia hora

Snakeskin (2001)

Už sa dopredu teším ak niekedy vznikne CS alebo SK dabing, ako bude nadabovaný ten holohlavý magor s bejzbolkou. Najlepšie by boli oba dabingy, aspoň by bolo čo porovnávať :)