Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Kdyby se zeptali Phoebe, tak by věděli, že ta letadla neměla filánž.

Rapl - Ryba smrdí od hlavy (2019) (epizoda)

Po katastrofálním začátku druhé série je druhá půlka už víceméně koukatelná.

Rapl - Útulek doktora Knechta (2019) (epizoda)

Konečně díl, který má solidní parametry. Nechápu, co se Pachlovi honilo v minulých dílech hlavou, protože to byly kardinální sračky. Tohle mělo konečně solidní kvalitu. Pokud tady někdo adoruje předchozí díly a na tohle kydá hnůj, je to troglodyt, a měl by začít baštit IQ stimulanty po hrstech.

Rapl - Hrdinové nepracují (2019) (epizoda)

Neskutečně hloupé a naivní. Usvědčení sekuriťáka úplně k smíchu, bez jediného přímého důkazu. Jím objednanou pizzu mohl otrávit úplně někdo jiný. Rohan se chová jako naprostý kokot, z Máchy je naopak postava z čista jasna sympatická.... No do prdele. Tohle už nemělo vůbec vzniknout a pokud tohle někdo čte, dejte si první řadu a na tohle zapomeňte. Katastrofa.

Rapl - Echt gold (2019) (epizoda)

Achjo, Mácha dělá sledovačku s mámou na kriplkáře, Lupenovy děti pobíhají na smeťáku kolem mrtvoly, policajti bydlí na plísní prolezlý ubytovně. Ty vole co to je kurva?? To ten Pachl v tom Ústí vyšňupal veškerej perník, ne??

Aquaman a ztracené království (2023)

Já bych to nedramatizoval. Po všech těch průtazích, přetáčkách a hejtu kolem poo poo královny to dopadlo ještě nad očekávání. Z hlavy se to vypaří rychleji než špatně uvařený piko, blbý to je jak syn televizní rosničky a vesnického vidláka, ale celkově s tím vlastně nemám vůbec problém, byť to na víc než 3 není. I tak ty 2 hodiny utečou jako voda, hah hah, a vizuálně se opět jedná o velice pěknou podívanou. Místy to hrozně spěchá, aby to diváka nenechalo moc přemýšlet a tím pádem atmosféru spíš nahradila akce. Té není vůbec málo, na druhou stranu je solidně zábavná. Prostě pohodová akční pohádka, která nemá to něco navíc co první díl. Bratrská chemie a škádlení taky funguje docela slušně a hudební podkres u Black Manty je stále prostě top. 65%!

Rapl - Exekuce (2019) (epizoda)

Solidní kvalitativní sešup. Ojedinělá temná atmosféra první řady je ta tam. Scénky z policejní stanice jsou trapnost jak pokusy o humor z Komisaře Rexe, logický kopance do koulí okovanou kanadou - ano, určitě nejdřív oznámíme trasu vězeňského transportu a až potom vyberu telefony od převážejících. Nad vodou to drží ovšem prostě opět Hynek Čermák, který valí jednu hlášku za druhou. Ještě bídnější start než první řada, která se ale skvěle rozjela. Bojim se, že tady se něčeho podobného asi nedočkám a už mám připravený Cirkus Bukowsky na spravení chuti.

Rapl - Oheň (2016) (epizoda)

Jasný, úplně běžně po úmrtí učitelky pokračuje dál lyžařský kurz. To psalo co za dementa?? 😂

Rapl - Nástřel (2016) (epizoda)

Jako rozjezd slušný. Pár logických kopanců do koulí, ale Čermák je klasicky skvělej a ve finále se na to kouká dobře.