Girl (2020)

3* za docela fajn vidlákov.

Tlusťoch (2020)

Když začali běžet závěrečné titulky, říkám si, tohle by měli dávat na štědrý večer a tento rok by byl kompletní. Mel Gibson prakticky zklamat nemůže, sice námět zvěrstvo, ale pokud by byly postavy v normálních intencích a prostě klasika, někdo si na někoho, někoho najde, tak se z toho mohlo vyklubat i taková odpověď na Fargo, což se nepovedlo, No, a že jsem se dostal až k titulkům, tak za Gibsona, nemůžu jinak.

Undercover - Revoluce (2020) (epizoda)

Jsem v 5 dílu a začínám to brát jako dobrou komedii.

Specialisté (2017) (seriál)

nástupem Dejdara to šlo dolu, hodně dolu, možná to má ve scénáři, nebo neumí hrát vážné role, prostě hrůza, škoda slov i času.

Havel (2020)

Mám rád filmy, pořady a vůbec vše co se týká historie 20 století, do současnosti, nehodnotím dle sympatií k popisované osobě, ale tohle bylo prostě zkratkovité, povrchní, zrychlené. Chybělo mi tam představení jednotlivých postav, že Hofman je Landovský bylo jasný, Jirous taky, chtělo to prostě otitulkovat postavy. A protože to bylo jen do 89 a podle mě zásadní část je po 89, velký zklamání, pro mě bezcenný film.

Hosts (2020) odpad!

zahozených 89 minut života, no možná míň, protože to byla taková blbost, že jsem to posunoval až k závěru, kdy můžu prohlásit s klidným srdcem, blbost nad blbosti, odpad odpadů.

Kamper (2016) odpad!

Nudný nezajímavý a tuctový příběh, jestli hlavní deviza měla být uvěřitelnost, tak to sice vyšlo, ale když někdo natočí film o tom, že jde na nákup, pak si udělá jídlo, sní ho a jde spát, dopadne to stejně uvěřitelně. Vyhozený čas. A nesympatičtí herci navíc.

Hightown (2020) (seriál)

Vzdal jsem to po prvním dílu, na mě to je až moc "nezávislý" a nevěřím tomu ani pozdrav.

Temné zločiny (2016)

Nechápu proč vybrali Charlotte Gainsbourg, typ s tělem desetiletýho kluka, se spadlou placatou prdelí, má bořit všechny drsné muže v Polsku? Ani ta sázka na opravdu temný příběh nevyšla. Jim Carrey byl v pohodě. Scénář naprostá debilita.