• Fantasy

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Byl jsem docela zvědavý, jak to dopadne.......a hrůůůza. Možná se na tyhle seriály dívám okem kriminalisty s 20-ti letou praxí a jsem tím pádem přísnější na tenhle typ výtvorů. Jenže - tohle byla prostě hrůza. Pokud by se stalo něco takové doopravdy tak by to byl fakt fičák - okamžitě všude uzavěry, operační by zalarmoval vše od hlídek, SPJ, zásahovky, výjezdu a hlavně vedení z ředitelství co má dosah. O tomhle by určitě nerozhodovali takový kašpárci co nám naservírovala TV Nova. Úplně mě rozesmála hláška typu " neměli bychom zavolat posily ? " ......drsňácká odpověď " ne tohle musíme zvládnout sami " a následovala závěrečná hrozně naivní přestřelka alá Walker Texas Rangers. Tohle je možné tak maximálně v nějaké blbé hře na pc kde mám nekonečně životů ale né při zákroku proti ozbrojeným nebezpečným pachatelům. A to už ani nemluvím o tom, že ti rádoby milencko-manželští kriminalisté by spolu jako partneři na jednom oddělení nemohli absolutně fungovat........jeden musí prostě pryč na jiné pracoviště, běžná praxe u policie. Opravdu nechápu když jsou autoři diletanti co se týče reálné práce policie, tak proč si sakra nepřizvou odbornou pomoc jako konzultaci ať z toho není takováhle trapárna. Když to srovnám s opravdu kvalitním seriálem poslední doby jako je "Případy 1. oddělení ", tak tohle je neskutečný odpad.