Američtí bohové (2017) (seriál)

Po čtvrtém díle musím konstatovat, že je jedná o naprostou fantasy slátaninu. K tomu všemu je Ricky Whittle, představitel hlavní postavy, herec úplně mimo mísu bez jakéhokoli charismatu. Knihu jsem nečetla, ale seriál vůbec neví, čím chce být. Možná by to obstálo jako fantasy softcore porno, protože zbytečných sexuálních scén je zde opravdu mnoho.

Jedna noc (2016) (seriál)

Bohužel, druhá polovina seriálu je jen omílání toho samého pořád dokola. Osm hodin se snažíte dopídit toho, kdo to tedy udělal, a nakonec se nedozvíte vůbec nic. Chápu, že to byl záměr, ale nefungovalo to. Vlastně to byla celkem nuda a konec mi naprosto zkazil dojem.

Proč právě on? (2016)

Nečekaně velmi příjemná a vtipná záležitost. Ty pro někoho nechutné gagy mě velmi pobavily, hluchá místa jsem nenašla, všichni herci velmi vtipní a i ten Franco, kterého jinak moc nemusím, se mi zde moc líbil. Nenáročná, nenudící komedie!

Chance (2016) (seriál)

První řada mě moc nezaujala, ale ve druhé se v tom tvůrci již očividně našli a opravdu to stojí za to. Napětí graduje od prvního dílu a já se nemohu každý týden dočkat nové epizody.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Námět určitě originální, ale bylo to jen nudné plahočení se krajinou s občasnými "akčními" scénami, které nebyly o nic zábavnější. Smysl to asi dávalo, ale celé podání filmu bylo takové nemastné neslané. Na Craiga se nedalo dívat a Harrison neměl ve filmu skoro žádný prostor. Zkrátit o hodinku a hned by to bylo lepší. Takhle docela hrůza.

Vanilkové nebe (2001)

Možná, že až to uvidím znovu, tak v tom také najdu něco mnohem hlubšího a složitějšího.

Jurský svět (2015)

Typický rodinný film plný zbytečného okecávání a patosu. Pro mě prostě ničím originální slátanina a bylo mi to celé tak nějak jedno. Hezcí dinousauři tenhle dementní a ukecaný film prostě nezachrání.

Nelítostný žert (2013)

Většinou nudný a trošku absurdní. Jedna hvězda za Kristen Wiig a druhá za to, že jsem to celkem v pohodě dokoukala, takže to dokoukatelný je, a bez újmy.

Vyfič! (2009)

Přes ta klišé nemůžu dát míň. "Whip It" je hrozně příjemnej, nenudící film s bezva obsazením. Celé to působilo velmi svěže.