• Romantický

Zjevení (2002)

Hodnotím 5, páč jsem se teď dokoukala a nezajímá mě žádná režie ani herecké výkony, jde o to, že se bojím jít dokonce i na záchod..... fakt se mi to líbilo, líbil se mi děj, celý příběh - prý tam byla i nějaká hudba...jooo tak tu si ani nepamatuji jak jsem byla vyjukaná.... každopádně sem si měla zase co pustit v neděli večer, snad mě ten pocit, že mě někdo sleduje, brzo přejde.... brrrrrrrrrrrrrrrrr.

Taková normální rodinka (2008)

Příjemná rodinná komedie u které jsem se docela dobře pobavila. Jooo když má člověk po ruce dobrý pití, dobré jídlo, po boku skvělýho chlapa, nic mu nechybí a na plátně skáče babka s vystřelovací pistolkou tak vás to prostě baví.... V tu chvíli mě opravdu bavil celý film. Nemůžu si stěžovat.

Iron Man (2008)

Miluju akční Sci-Fi fifi :-) takže pro mě naprosto skvělý filmový zážitek a už se těším až se natočí další a další.... Robert Downey Jr. svou roli zahrál naprosto skvěle a krásná Gwyneth Paltrow byla jeho nádherným doplňkem. Miluju když vyjdu z kina a nemusím litovat utracených peněz a ztracený čas za film, protože za tento film čas i peníze rozhodně ztracené nejsou. Je březen 2022 a já s mou 12ti letou dcerou začínáme sjíždět Marvelovky od samého začátku. Musím opět říci, že Iron Man byl pro začátek opravdu dobře a hluboko zasazené semínko, že kterého vyroste něco úžasného.

Kopačky (2008)

Téma filmu naprosto úžasné, akorát mi chybělo víc vtipných scén. Pro kluky, kteří někdy dostali kopačky naprosto dobrá odreagovačka a zavzpomínání :-) a pro každého se ta pravá jednou najde, takže taky dobrý.... Čekala jsem víc ukápnutých slz při velké pobavenici, ale neva, aspoň nemusím prát tolik kapesníčků... .. jinak - u mě dobrý.

Wanted (2008)

Konečně jsem vycházela z kina absolutně spokojená.... skvělý film, skvělí herci, výborný střich a hudba zvlášť, když sedíte v perfektně ozvučeném kině. Nádherná Angelina neměla chybu - jako vždy. Z pár peprných záběrů mi naskakovala husí kůže a mému příteli jsem pravidelně zastavovala přívod krve do prstů, jak jsem je s hrůzou mačkala. Prostě skvělý. A při zpomaleném záběru líbající se Angeliny můj přítel poznamenal do tichého kina kde nikdo ani nedýchal: "tak to bych si nechal od takové baby taky líbit! " A já na to: " tak to já taky! " a divila bych se, kdo ne. Prostě špica celý film.

Let's Dance 2 (2008)

Právě jsem se vrátila z kina a jsem velmi mile překvapená… Dvojka absolutně nekopíruje jedničku, jiná hudba, skvělý tanec, nový děj, styl… Když jsem zjistila, že ve dvojce nehraje Channing Tatum dost mě to mrzelo, ale udělali dobře, že do dvojky obsadili jiné herce. Channingem jsem se pokochala na začátku a pak jsem si užívala už jen film… Taneční filmy se mi líbí, proto na ně chodím a také dopředu vím, o čem film bude – převážně o tančení, hudbě a samozřejmě tam nikdy nechybí láska. O čem jiném by mohl být že? Komu se nelíbila jednička, nevím proč šel na dvojku. Kdo si nehoví v tanečních filmech, vůbec nechápu proč se namáhal ztrácet čas a utrácet peníze za takový film… aby pak napsal že je na jedno brdo s ostatníma? Samozřejmě že je – western či krimi čekat nemohl :-)

Let's Dance (2006)

Moc pěkný film se skvělou hudbou, tancem a obsazením hlavních i vedlejších rolí….. Film jsem viděla mockrát a vždy mi zlepší náladu…. být v pubertě, tak mám Channingem vytapetovaný celý pokojíček. Holt teď by mi to u přítele už neprošlo … Jinak co se tanečního filmu a děje týče, opakovala bych se .... Každý přece dopředu musí vědět co uvidí, proč se pak diví ? Přece to nebudou natáčet na měsíci aby se to lišilo od jiných tanečních filmů :-)