• Romantický

Kluci (2015)

Není to klasika, na kterou jsou všichni zvyklí... Asi jsem už zlenivěla a takové to napnutí - co se tam zas ku* stane - mi nedělalo dobře. Moc dramatu a smíšených pocitů. Uf. Ale jinak to za shlédnutí stojí. Aspoň trochu jiný kafe. A z konce mám nijaké pocity. Za mě střed ***

Láska vlny přenáší (2022)

Pohodová romantika. Žádný zbytečný drama a zbytečný scény, jaké některé filmy přináší.... Tento film plynul tak jak má. Problémy, které tam nastanou se krásně plynule vyřeší a žádný zbytečný stresy. Fakt mě ten film potěšil a na nedělní večer romanticky uspokojil ❤️

Edge of Seventeen (1998)

Dobře natočený film o tom, jak se poprat sám se sebou i se svým okolím, než si člověk přizná pravdu. Jelikož většina z nás si tímto procházet nemusela, tak díky tomuto filmu se můžeme aspoň částečně vcítit do pocitů hlavního hrdiny, který tuto roli zahrál dokonale.

P.S. Miluji Tě (2007)

Můžu tomu dát i 50 hvězdiček? Jestli ne, tak jděte k čertu... Zrovna jdou titulky a já tu brečím ani nevím proč... Vím, protože... P. S. I love this movie ❤️❤️❤️

Modrá laguna: Procitnutí (2012) (TV film)

Na to, že tam vybrali fakt pěkné herce, tak film byl hrozný. Sešitý horkou nití. Jako by to chtěli mít rychle natočené a mít to za sebou. Absolutně žádná chemie mezi hlavními postavami, někdy až trapné scény. Vše absolutně odbyté. Je to škoda. Takový film se dá přece natočit tak, aby nás pohltila vlna prvních pohledů, doteků, citů a zamilovanosti. No absolutně nevydařené. Jedna hvězdička za ty hezké tváře - i když hlavní hrdinka měla vlasy jak od kadeřnice i po pořádné bouřce na moři - sen každé z nás :D

Mladá modrá krev (2021) (seriál)

Jedno z největších překvapení. Nečekala jsem tak výborný snímek se skvělou hudbou a ještě k tomu s vynikajícími hereckými výkony. Celá první řada byla tak reálná, že ani nechápu, jak to ti herci dokázali zahrát. Od scénáře, kamery, střihu, hudby - vše perfektní. Zkoukla jsem to v češtině, ve švédštině i angličtině. Originál ve švédštině je absolutně nejlepší. Můžu říci, že čeština je nejhorší.   A co se týče Edvina Rydinga (prince) tak se klaním jeho hereckému výkonu. Každý jeho pocit - radost, lásku, smutek, zamilovanost, nasranost, zklamání vše jsem mu absolutně věřila - každou slzu i úsměv. Neuvěřitelné. Jeho výkon by zasloužil nejlepší herecké ocenění. Tak mladý a Tak talentovaný. Smekám.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Největší překvapení, nejlepší zážitek. Tři Spajdíci - co víc si může člověk přát ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️