Osamělý jezdec (2013)

Piráti karibský len na západe. Deppova postava veľmi pripomína Jacka Sparowa. V podstate ničím inovatívny, dejovo čitateľný film. Avšak príjemná oddychovka, ktorá ale veľmi rýchlo vyšumí z gebeni.

Univerzální voják (1992)

Vykrádačka Terminátora 2, plochá ako prsia Keiry Knightley. Scenár tupý, herci otrasní- hlavne Van Damme, ani neviem či sa to dá nazvať herectvom, alebo len priblblým tvárenim sa. Dolphov príhovor v hypermarkete naozaj hodný oscara. V každom prípade je to legenda Bčkových sračiek, ktorá je stále lepšia ako jej predchodcovia.

Úsvit planety opic (2014)

Dosť bolo filozofovania, na to sú tu komentáre podobnou. Ja sa vyjadrím naozaj v skratke. A to že ľudia a hlavne hlavný aktér mi liezol na nervy, ale iba v prípadoch, kedy mal hovoriť a iba neveriacky čumel na tie opičky akoby pozeral film "pozri kto to hovorí". Ináč sa na to dalo pozerať.

King Kong (2005)

Vizuálne orgie so stupidnym spravanim postav a nelogickostou..

Zábavný park (2009)

Film plný klišé, ničím nezaujímavý, dej čitateľný, ktorý mal občas vtipné scény. Avšak, aj napriek tomu, som to dokázal dopozerať, čo je chváli hodné. Slabšie 3 *

Columbo (1971) (seriál)

S Monkom moji dvaja najobľúbenejší detektívi. Colombo je veľmi vtipná a svojimi črtami naozaj charakteristická postava. Popletenec v pedofilnom kabáte, s basetom a fenoménom "neexistujúcej" manželky, na ktorú sa vie vždy vyhovoriť a ktorý vždy presne vie čo sa pýtať a na ktorého podozrivého sa zavesiť a otráviť mu život neustálym dobiedzaním. Kriminálka s vtipom a eleganciou. PS: postava o ktorej sa hovorí a nikdy ju neukážu sa stala kultom aj ako idióm. "(niečo) je ako Colombova manželka" PS1: "ješte jsem se chtel zeptát" :)

Wendy Wu: Bojovnice proti zlu (2006) (TV film) odpad!

Ach pána fera, tak toto je taká hovadina, ktorú svet ešte nemal možnosť vidieť. Spojenie kráľovny plesu a teenage zápletky s bojovým umením a bojom proti temnému zlu za ktorý prekvapujúco bojuje jej uhlavná nepriateľka zo školy. what the f....??? :D

Země ztracených (2009)

Musím skonštatovať, že som nečakal že to bude až taký "odvaz" :)

Podfukáři (2013)

Môže obsahovať SPOILER .No musím povedať, že z toho teatrálneho konca som bol sklamaný. To isté platí, že ten "podfuk" už bol tak zamotaný, že aj keby som bol nostradámus, tak nemôžem predvídať určité náhodné okolnosti. Celé mi to prišlo príliš naivné. Prvá polovica však zaujala, pokiaľ to nešlo do tých absurdných "akože chcených" situácií.

Auf der Suche nach Salome (1991) (seriál)

Seriál, ktorý som videl ešte v 90 rokoch. Spomínam si naňho dobre. Dobre si pamätám názov seriálu, aj okolnosti, ktoré sa vo filme udiali. Charakter pri putovaní dejom akou bola zúfalosť, napätie. Bola v ňom fajn zápletka. Tieto veci viem aj napriek tomu, že som každú časť videl iba raz. Myslím, že už len to že si ho dobre pamätám, je dôvod na to, aby som mu dal 5*