Živí mrtví - Stradivárky (2018) (epizoda)

Veľmi som sa tešila na Whisperers a bola som sklamaná že nakoniec musím čakať aj tak ďaľší týždeň. Ale diel 90%.

Největší showman (2017)

Aj keď muzikály nemám rada, odhodlala som sa pozrieť tento film a neľutujem. Hudba bola dobrá hlavne pieseň never enough. Tak isto herci Hugh Jackman, Zac Efron...

Pach krve (2003)

Pach krvi je typický horor ako napr. Hory majú oči, Turistas, Múzeum voskových figurín... Bolo to dobré, ale človek od začiatku tuší ako to skončí.

Chechták (2007)

Tento film bola naozaj veľká somarina, ale takto som sa už dlho nezasmiala. Napriek tomu som musela dať 3*, pretože aj keď Anna Faris to zahrala dosť dobre, jej tvár a niektoré hlášky boli jediné čo sa mi z filmu páčili.

Živí mrtví - Kdo jste teď? (2018) (epizoda)

Myslím si že samotný diel nebol až taký dobrý ako predchádzajúce v tejto sérií, ale posledné 2 minúty do konca stáli rozhodne na 5*.

Stranger Things (2016) (seriál)

Tento seriál som si pozrela už dávnejšie, ale seriál ma tak veľmi bavil že som si ho musela pozrieť znovu, obidve série. Seriálov som videla už naozaj veľa, pretože ich mám v poslednom čase radšej ako filmy a rozhodne môžem povedať že zo všetkým tých seriálov je u mňa STRANGER THINGS na 1. mieste. Tento seriál ma zaujal asi hlavne tým že má úplne originálny dej. Možno sa mi to páčilo aj kôli tomu že som v takom istom veku ako je v skutočnosti Eleven, Mike atď...Hlavné postavy som si úplne komplet obľúbila a detské postavy to zahrali naozaj úžasne. Ani chvíľku som sa nenudila a nemôžem sa dočkať na tretiu sériu.

Tři bratři (2014) odpad!

Moc muzikáli nemám rada ale dakedy sa nájdu aj také ktorým dám 5*, ale toto je práve ten ktorý ma absolútne nebavil. A ďalej už nemám čo povedať, pretože som celú rozprávku nedopozerala, lebo by som sa nevydržala na to pozerať.

Spojenci (2016)

Začiatok ma až tak nebavil až od polovice ma to začalo naozaj baviť, ale ten koniec sa mi moc nepáčil a není to presne môj žáner tak preto 3*. Ale inak pre ľudí ktorý majú radi filmy s 2. svetovou vojnou a temným prostredím to môže byť veľmi dobrý film.