Montana (1998)

Výborná gangsterova s troškou čierneho humoru zavŕšená dramatickým záverom. Keby sa tento film dal zohnať, tak si ho pozriem ešte raz veľmi rad.

Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Hogo ODPAD fogo! Hraju:" Hana Dokrivena a Stefan Ulízaný". Jediná dobrá vec na temto programe bola pauza pre reklamu!

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Po bezprostrednom vzhliadnutí sneženky a machri (1982) a sneženky a machri po 25. rokoch (2008) ma napadlo len akú silnú moc ma starnutie a ako sa každého z nás týka. Neviem čí mal V.Tauš zrovna toto v pláne, ale mňa tie premárnené životné šance chytili za ľavú srdcovú komoru mierne viac akoby som očakával a preto som akosi pozabudol na to, že tento film obsahuje teda resp neobsahuje žiadne vtipne scény.

Hrdinové války (2007)

Prvá hodina filmu je skutočným filmovo - vojnovým zážitkom, ktorý vsadil na spielbergovu roztrasenú kameru (miestami až moc), ale po uplynutí tejto časti nastáva len citové vydieranie diváka na hrdinstvo vojakov počas vojny a zo skvelého zážitku, sa stáva neuveriteľne nudná zívačka.

Frasier - analýza smíchu (2004) (TV film)

Dôstojné ukončenie seriálového skvostu a zhrnutie filmových vzťahov, ako nám ho vykreslili scénaristi za dobu 12 rokov. Výborne som si zaspomínal na hlášky ktorých bolo snáď milión a mňa napadá len jediná vec, chcem vidieť ten seriál ešte raz!

Muzika (2007)

Na Slovenské pomery nadštandartný film, ktorý nenásilnou formou popisuje svinskú dobu, ale nazvať to Slovenskými peliskami je trochu prehnané!

RRRrrrr !!! (2004)

Ak tu chcete rozdávať hodnotenia „odpad“ tak skúste pohľadať v niektorých paródiách. RRRrrrr je v pohode večerná jednorázovka na ktorej sa dá v pohode zasmiať. (srnabal, psí zvonček, hovor na sedmičke)

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

V tomto počine mal režisér v pláne šokovať, ale po obsahovej nie po filmárskej stránke. To znamená, že to s filmom ma pramálo spoločného.

Mr. GS (2008) (pořad)

Nikdy som nevidel „uvolnite sa prosím“ tak možno to je dôvod, prečo sa na tom dakedy bavím.

Mlha (2007)

Výborne zvládnutá práca popisu davovej psychózy a skľúčenosti ako hlboko je až schopný človek zájst no dať plné hodnotenie len kvôli posledným scénam a celkovému vyvrcholeniu a zabudnúť tak na silnú „Béčkovitosť“ počas predchádzajúcich minút??? Po príbehovej stránke mi to mierne pripomína hru Half-Life čo by bolo iste pozitívum, avšak nemôžem sa preniesť cez podpriemernú PC animáciu, ktorú snáď vytvárali žiaci strednej školy v Skicári...je to škoda, pretože scény ktoré by mi mali naháňať hrôzu ma mierne rozosmievali. „Headka“ (head-schot) pani pobožnej prišla práve včas, bo by som to pre tie pobožné sračky vypol a radikálne zmenil hodnotenie!