Sabotáž (2014)

Příběh skvělý, logicky promyšlený se skvělým zvratem na konci. Bohužel celkově byl film většinu času nudný a celkově působí průměrně. Proto jen 3*.

Upgrade (2018)

Zajímavý scifi film se zajímavým scénářem, který by se klidně mohl za pár let uskutečnit díky vývoji informačních technologií. Bohužel však nepřišel žádný zvrat, díky malému počtu postav nebylo těžké uhodnout, kdo dal pokyn k vraždě a proto sražím jednu hvězdu. Jinak skvělý film. Celkem bych uvítal pokračování, myslím, že by mohlo byt zajimavé.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Naprosto nechápu takto nízké hodnocení tohoto nestárnoucího seriálu. Podle mě je to pravý akční seriál pro muže (popřípadě i ženy) s nejlepšími akčními scénami v Evropě. Škoda, že kvůli klesající sledovanosti pravděpodobně bude seriál během pár let ukončen. Samozřejmě naprosto objektivně hodnotím, že nejlepší časy Kobry 11 už jsou dávno pryč, ale Kobra 11 vždycky zůstane v mém srdci.

Dark (2017) (seriál)

První série je velice napínavá. Věc, kterou musím ocenit, je soundtrack, který dává seriálu tu pravou mysteriózní atmosféru. Každý nový díl dává strašně moc nových otázek, na které chcete co nejdříve odpovědi, a proto je tento seriál velice poutavý. Otázky jsou postupně zodpovězeny, ale vznikají nové a nové. Bohužel jsem zklamán z posledních dílů první série, které se oproti předchozím dílům nepovedly a celý závěr série je divný a neuzavřený - zpětně si říkám, že to byl asi záměr tvůrců. Na první sérii mírně navazuje druhá. Spíše se v ní prohlubují činy z první série. Je super, že se dozvídáme, proč se některé události staly. Bohužel je pro mě strašně těžké si zapamatovat, která osoba je která a z jakého roku. Ve třetí sérii se moje mozkové závity ještě více zavařili. Na druhou stranu vše do sebe krásně zapadlo a seriál byl vhodně ukončen. Opravdu doporučuji.

Prokletý ostrov (2010)

Podle popisku filmu jsem si myslel, že to bude úžasný film. Film tak od začátku působil, líbil se mi zvrat ve "vyšetřování". Nicméně závěrečná scéna mě zklamala. Čekal jsem, že se v majáku dozvíme pravdu, vyšetřovatel ostrov vystřílí a pojedeme domů. Místo toho se nechal hloupě zmanipulovat a uvěznil se nadosmrti na ostrově... Ale za celkovou zajímavost dávám ****, 1 ubírám za zklamání z konce.

Venom (2018)

Film se mi líbil, příběh dle mého názoru logicky dobře vymyšlený. Co bych možná vytknul, že film postrádal vážnost v některých scénách, ale zas to i pobavilo.

Všechno nejhorší (2017)

Film se mi líbil, i když se jedná o podivný mix různých žánrů - komedie, horor a detektivka. Mně tento mix sedl a dle mého názoru se povedl. Líbí se mi, jak hlavní hrdinka bere vše ze srandy, protože stejně ví, že se znova probudí. Také z detektivního hlediska se mi film líbí - postupně se dozvídáme více a více a tipujeme, kdo je vrah. Vrah je však úplně někdo jiný, než jsme čekali...

Vánoční Kameňák (2015)

Zde už tak optimistický nebudu. Díl je o ničem, vtipy trapné doprovázeny trapnou hudbou a celkově nepovedené.

Kameňák 4 (2013)

Nemůžu si pomoct, ale naprosto nechápu hodnocení této série. Není nějaká vynikající, ale jako odreagovačka na večer naprosto stačí... Tento díl se mi osobně líbí nejvíce, je to takové modernější oproti ostatním dílům. Tento díl se mi líbil hlavně velkým množstvím vztahových trapasů Pepíka a sexuálních vtipů. Ale nemusí to být humor pro každého...