Učitelka (2016)

Pokud by součelka nebyla šéfkou ONV, tak by nebyla součelkou a soudruzi by jí pěkně dali! Leda, že by udržovala sou(družnické)ložnické vztahy s předsedou ONV! Ale dobu před třiceti lety je třeba démonizovat na maximum, co se dělo za protektorátu už stejně nikoho nezajímá... Hřebejk je dobytek!

Hořící keř (2013) (TV film) odpad!

Nejsme jako ONI! Ale točíme STEJNOU propagandu pro blbé. Palach byl psychicky narušený, jeho odpor proti okupaci správný, ale jeho chování nenormální! Byl to prostě blázen. Z takových lidí se nemají dělat hrdinové!

Fair Play (2014)

Dobré televizní drama, ale když nic lepšího není, tak to jde i do kin, kde to samozřejmě nemá co dělat.

Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů (2013) odpad!

Tak silná látka tak mizerně uchopená, nudně natočena a ochotnicky zahrána, to je prostě ostuda! Kratší než seriál, ale pořád nestojí za nic.

Objektiv ČT24 (1987) (pořad) odpad!

Výborný pořad a pořád si drží svou úroveň, tak 4*. Jen nechápu, proč to uvádí slovena?!! Jděte s Ukrajinci lite do zadní brady!

Velká ryba (2003) odpad!

První film, kdy jsem odešel z kina (když se z DeVitta stal ,, vlkodlak´´). Urážka inteligence, trapnost, nejhorší co Burton natočil.

Beetlejuice (1988)

Naprosto (mile) pitomé, ale s několika úžasnými a excelentními scénami, vedlejší herci o třídu přehrávají Baldwina s Davisovou (ač měli hrát průměrný pár = nudný, zde nudili i v netradiční situaci), Keaton až moc groteskně přehrává a sklouzává místy k trapnosti. ÉÉÉÉÉÉ-O :)