Freerunner (2011) odpad!

ani jsem to nedokoukal, ztráta času

Šmoulové (2011)

roztomiloučtí šmoulící, tuťu nuňu

Expozitura (2009) (seriál)

nejdřív jsem na to nadával, ale postupem času, jak to sleduji, musím uznat, že je to z novácké tvorby to lepší. Uznávám například slušnou věrohodnost k opravdovým postupům a nepřehnanost alá kriminálka Miami atd. Vážená Novo, hlavně mě štve to Vaše slovo "zatýkám". Každej kdo jen trochu čuchnul k trestnímu řádu, tak ví, že se zatýká jen na příkaz soudce (§69 TŘ). Osoba podezřelá ze spáchání trestného činu může být ze strany policejního orgánu Z A D R Ž E N A (§75 a 76 TŘ). Vím a vidím, že herecké výkony nejsou nijak oslňující, Vágnerová moc mluvit neumí, ale v současné době nikdo z českých herců nijak nezáří, holt nic lepšího asi v současné době nesplašíte. Taky se říká: "Kdo nic nedělá, nic nezkazí."

Kurýr expres (2010)

Místy i velice vtipné. Bezstarostná jízda ve stylu Taxi série.

Defendor (2009)

Woody Harrelson...

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Opravdu výborný seriál. Mraky hodin zábavy, kde můžete sledovat život jedné mafiánské rodiny. Kvalita seriálu si celou dobu drží svůj standard. James Gandolfini je pro roli Tonyho Soprana jako zrozený.

X-Men: První třída (2011)

První třída, jak napovídá název je opravdu PRVNÍ TŘÍDA. Letošní nejlepší filmové zpracování komiksu.

Transformers 3 (2011)

Až na některé přehnané scény a nevhodné vtípky moc dobré.

Top Gear (1978) (pořad)

aneb, jak dělat pořad o autech...