Mrtví mladí detektivové (2024) (seriál)

Príšerne mi to príde také pre teenagerov není to sice nuda ale má to niečo do seba, po každej epizóde som rozmýšľala či pozerať ďalšiu epizódu ale ubehlo to rýchlo

Stopař - Klamath Falls (2024) (epizoda)

Je to také v pohode taká oddychovka na večer ktorá ma v každej epizóde nijakým spôsobom happy ending a čakáš ako to vlastne dopadne takže super

Ptáci stěhováci (2023)

Vidieť tento film aj keď je detský a je to animák som chcela keďže som ho videla všade na sociálnych sieťach aj keď to není moja veková kategória tak musím uznať že je zaujímavý je to klasika zviera ako jedlo a človek má to sice happy ending ale niečo tomu chýbalo  70%

Sherlock (2010) (seriál)

Na jednu stranu je to hrozne vtipné a sú tu skvelé hlášky ako "Welcome in London" a podobné and druhej strane je to neskutočná detektívka až do konca každého dielu a čakáš ako to skončí a potom tu je neskutočne skvelá tvojica Sherlock a John čo si nikdy nepovedali čo k sebe cítia až do samého konca série ale strašne ich zbožňujem cute

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Je to najvtipnejšía seria aku som doteraz pozerala niektoré momenty tu su zveličené až komickým spôsob což je proste super

Roswell: Nové Mexiko (2019) (seriál)

12.Decembra.2023 :Po 1 sérii je to skvelý serial musím uznať aj ked majú všetky epizódy jednu zápletku je to sledovatelné není to nudné a dej ide rýchlo a neskutočne ma to nezaujalo a sú tam moje obľúbené postavy Michael a Alex takže 5/5 17.decembra 2023 akože po 2 sérií prestávam pozerať akože čakala som viac idk

Lovci stínů: Nástroje smrti (2016) (seriál)

29.11.  Zatiaľ po 1 sérií je to neskutočne zaujímavý seriál najviac ma dostal ship Malec omg i can't they are so cute okey ,ale všetko okolo lovcu stinu a Valerian je proste WOW 3.12. Po 2 sérii som čakala že to z tým zloduchom je u konca ale není takže počkám ako to dopadne bolo tu viac Malec moments sú hrozne cute takže zatiaľ proste skvelý serial 8.12 po 3 sérii je škoda že není 4 séria a hlavne že to nemá dabing pretože zatiaľ je to pre mňa top séria najviac mometov Malec a happy ending omg cute okey

Viktorie (2016) (seriál)

Akože ak by bolo viacej takýchto sérií a filmov ako tato séria bolo by to super , ak by som mala hodnotiť najlepšiu sériu bola by to s2 keďže boli tam moje obľúbené postavy , je škoda že mňa najviac zaujala vedľajšia línia postáv ako hlavné postavy ale bolo to pozeratelne nebola to nuda keďže niekedy sú tieto filmy/serialy ako Panství Downton (2019)  kde je to nudné a zdĺhavé tu práve by som chcela viac episod alebo ďalšiu seriu kde budú Alfred a Drummond