Když si Chuck bral Larryho (2007)

Jak Sandlera nemusim,tak tato komedie me prijemne prekvapila. Proste ma vse, co od normalni nenarocne komedie ocekavam.

Pet Shop Boys - Pandemonium (2009) (koncert)

Toto tour jsem shlédl jednak v Praze a pak v Drážďanech. Myslel jsem si, že po Performance a Cubism nemůžou už vymyslet nic zajímavého. Opak byl pravdou. Už od úvodního nástupu za zvuků Heart až do poslední chvíle k WEG se člověk nenudí. Scéna je impozantní. V tomto koncertu navíc potěšili hudebními mixy a úryvky z více písní, čímž koncert získal na pestrosti. Nápadité a zábavné prostě.

Performance (1991)

Velkolepá a výpravná show srovnatelná s divadelním představením.... taky, že je to pak stálo dost peněz ;-).

Ďábel nosí Pradu (2006)

Tak o tomto filmu jsem slyšel hodně a o to více jsem pak byl zklamán :(. Normální romantická slátanina na všechna možná témata s absolutně předvídatelným dějem, škoda. Na druhou stranu, výborně hrající Streep a Tucci, kterého mám vždycky rád...

Rok jedna (2009)

Vůbec nevím, co si mám o tom myslet :). Moc jsem se ale nesmál :(.

Dneska přišel nový kluk (1981)

Film mě velmi překvapil svou odvážností a dost si dovedu představit, že takto to opravdu tenkrát chodilo. I dnes je to poučitelný film.

Kawasakiho růže (2009)

Na film jsem se podíval s tím, že jsem vůbec netušil o čem je a o čem má být.... o to víc na mě zapůsobil. Po "Wir müssen zussamenhalten" nejlepší Hřebejkův film. Je vidět, že na problematiku předrevoluční existuje ještě spousta pohledů, kterými se můžeme dívat a Jarchovský s Hřebejkem ukázali jeden z nich. P.S.: Závěrečná scéna mě zcela posadila do židle.

Protektor (2009)

Překvapivě zajímavý film o lidech a lidských citech. Když jsem se na něj začal nedávno dívat, vůbec jsem nečekal, jak zajímavý bude a jak na mne zapůsobí.

Drsná Planina (1979)

Není to vůbec špatný film. Samozřejmě vytknout by se mu dala tendenčnost, ale velmi držená okrajově, takže se dá unést. Myslím, že se film snaží docela věrohodně postihnout, jak to v pohraničí (do výstavby oplocení) vypadalo. Co mě na celém filmu však vadí je hudba... když v nejnapínavějších scénách znějí neumělé syntezátory, najednou to úroveň filmu sráží níže.

Muži v říji (2009) odpad!

Naprosto zbytečný film.... kdyby neexistoval, nic se nestane. Absence jakékoliv komiky a děje. Tedy děj je, jasná linie od začátku až do konce, ale dala by se zvládnout za 15 minut a ne za dvě hodiny!