Byl by to hřích (2021) (seriál)

Po prvním dílu: - zatím mne to drží v napětí z dalšího vývoje - gay scény mě děsí a doufám, že jich bude co nejméně - hudba dle očekávání super - zajímalo by mne: opravdu od rána do večera řešili jen sex? Přijde mi to nepravděpodobné. Po druhém dílu: - rok 1986, co chtějí řešit v dalších 8 dílech? Stále docela silné, zejména Glorie. Udržuje mneto ve střehu. Počítačové NYC hrůza. Po třetím dílu: - bohužel pouze "vycpávkový" díl, až na jeden moment. Seriál bohužel ubral na tempu. Po čtvrtém dílu: - ještě větší nuda než předchozí díl, vydržel jsem to jen kvůli legendárnímu Stephenu Fryovi! Tak snad pátý to důstojně uzavře.  Po pátém díle bohužel musím dát s velmi odřenýma ušima 4 hvězdičky. Ale ten strmý sešup dolů od třetího dílu je znát. 3 až 5 díl stačilo dát do jednoho a byla by to velká paráda!

Sedm (1995)

ANO: - atmosféra - kamera - Brad Pitt NE: - zbytečně morbidní - nereálné - kopie Zodiaca

Arabeska (1966)

Amaterismus největšího kalibru a k tomu prachbídné rozuzlení. Dva z pěti za krásnou Sophii a hlášky.

Správní chlapi (2016)

Totální nuda, která by se dala zkrátit do půl hodiny.

Stážista (2015)

Anders Holm je tak nesympatickej debil, že to ani víc být nemůže, nejen kvůli roli. Nicméně, film pěkný, baví, neurazí. Dal bych 4, jenže ten americký nádech - to je prostě moc. DeNira mám rád, ale proč se "ku*va" musí furt pitvořit?

Tenet (2020)

Zlatý Počátek - tohle je ale konina.

Tajemná záře nad Pacifikem (1980)

Film mám strašně moc spojený s dětstvím. Když jsem ho poprvé v roce 1982 viděl v ČST - tehdy samozřejmě načerno - nemohl jsem z něj odtrhnout oči. Bylo mi 7 a toto byl první takový západní válečný film. A ta letadla... Po letech opět shlédnuto a i tak se na to dá koukat. Sice lehce retro, ale pořád dobré.

Na lovu (2021) (pořad)

Českou verzi jednoznačně zdokonaluje přítomnost Ondřeje Sokola. Je vidět, že dlouhý konkurs byl účelný a vybrali překvapivě pohotového, vtipného a inteligentního moderátora. Pro mne asi největší překvapení. Jinak vzhledem k tomu, že jsem se sám soutěže účastnil, mohu hodnotit, že natáčení je velmi na profesionální úrovni, soutěžící vybíráni konkursem a i samotní lovci jsou opravdu jen lidé - možná více, než se zdá ve finále na obrazovce.