• Fantasy

Silo - Relikvie (2023) (epizoda)

Ten konec byl epický, příběhu dal úplně nový rozměr.

Ghosted (2023)

Když jsem viděl hodnocení toto filmu tak jsem si říkal že nebude nic moc, vlastně jsem se na to podíval jen kvůli dobrému hereckému obsazení. Ale nakonec se z toho stala zábavná akční podívaná se špetkou humoru, škoda jen že děj je poněkud předvídatelný a některé scény jsou nesmyslné, například ta rychle otáčející se kupole by se asi takhle rychle otáčet neuměla. 65%

65 (2023)

Dobrý námět ale děj filmu je předvídatelný. Ovšem vizuál je pěkně zpracovaný, kosmická loď a Millsovo vybavení je asi jediné co drží film alespoň v průměrném hodnocení. Mimochodem celé mi to trochu připomíná film "Po zániku Země" tím dějem. 55%

Nevědomí (2013)

Film "Nevědomí" je podle mě definicí dobrého sci-fi filmu. Obsahuje vše co má, děj není táhlý a je originální. Převážně vážný soundtrack od M83 je úchvatný a naprosto vystihuje atmosféru filmu. K vizuální stránce snad není co dodat, mimozemská technologie je po technické stránce naprosto dokonale zpracovaná, vše vypadá velice realisticky a to i CGI. Škoda tedy že tento film má na ČSFD nižší hodnocení než bych očekával. Ale pro mě je naprostou dokonalostí (i když ve filmu mohly být detailněji ukázány ty stroje těžící mořskou vodu) a proto ho hodnotím velmi kladně. 90%