Stmívání (2008)

Tak u tohohle filmu není těžké pochopit,proč to puberťačky tak milují,o) Cedric Diggory z Harryho Pottera je extra sexy fešák a svede kdekoho. To, co pro mě před lety byl Frodo a Smíšek je teď tenhle upír. Pro nás odrostlejší? Film postrádá jakousi souvislost, chybí mu gradace, je to trošku nuda - pokud neděláte ach ach nad sexy upírem a tím, jak se ti dva milují. Ale i přes to, že byl podle mého názoru film natočen špatně, mě do toho vtáhl a nakonec se mi i líbil.

Je t'aime moi non plus (1976)

Asi jsem to nepochopila, ale přišlo mi to naprosto o ničem. Trapné, klišé, hloupé. Hvězdička je za písničku, co je známější, než ten film.

Goyovy přízraky (2006)

Příběhu chybí úvod, zápletka i pointa. Vůbec nechápu, co tím chtěl básník Forman říci, kromě vysvětlení Goyovy malby v té době, kterou si ale můžeme najít v jakékoli učebnici Umění. A nezachrání to ani dvě Natalie Portman, bohužel. A to nemluvím o nepřesvědčivých Francouzích!

Magická hlubina (1988)

Ooooobrovská nuda. Pokud vás nevzrušuje plovoucí oblečený chlap, tak se unudíte a budete se proklínat, že jste si stáhli "long version". A nezachrání to ani takovej fešák, jako je Jean Reno alias Umím Jeden Výraz.

Spojenec (2006)

Filmů jako je tento jsou tisíce. Všechny jsou americké. Je to nejen nuda, ale hlavně kravina. Kdyby se v Americe zabíjeli tak často, jako se zabíjí ve filmech, Čína by dávno vládla na světě. Jinak naprosto souhlasím s Limou o "x-té variaci na bankovní loupež" a s celým příspěvkem. Bravo! až na to, že ten film si rozhodně nezaslouží 3 hvězdičky. 79 procent? Come on... !

Kruh (2002)

Díky tomuhle filmu nesnáším horory. Bylo mi tehdy třináct a bála jsem se ještě 2 roky. Výborné!

Mumie se vrací (2001)

Tak nám to aspoň připomíná dětství, ne? ,o)

Jak na věc (2002)

Hvězdičku navíc za dělení života na jednotky!

Parfém: Příběh vraha (2006)

Kromě poslední scény, kde jsou všichni nazí a schyluje se k to k hromadnému sexu, nuda nad nudu. Celý film se táhne a smrdí, stejně jako ta kniha.

Battle Royale (2000) odpad!

Asiati se mezi sebou vraždí, krev stříká a já údajně nechápu v tom schovaný humor. Ne. Je to jenom hnusný.