Život po lidech (2009) (seriál)

Výborné výborné! Nicméně po vidění úvodního filmu Life After People je tento seriál spíše opakováním a dalším rozborem a už toho více nepřinese... ale kdybych bydlela v Dallasu, chtěla bych vidět, jak se mi ničí město :o)

Když rozvod, tak rozvod (1982)

Zlý zlý zlý film, u kterého vždycky vzteky bublám. Příšerná ubulená Žilková a šílenej buran Menšík, kterýmu bych dala jednu pěstí. Nicméně takhle vybité emoce z filmu (ne proto, že jsem naštvaná, že zase koukám na nějakou věc, kterou jsem v bleděmodrym viděla už dvacetkrát) něco znamenají, ne? Menšík je Pan Herec... (ale snad ten film už neuvidím).

Disaster Movie (2008) odpad!

Tak tenhle film byl opravdu distaster, něco strašného... Něco takového bych možná napsala tak v deseti letech. Prosím, nikdo se na něj nedívejte,o(((

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Dlouhé a ne moc zábavné... Produkováno HBO, takže je tam krev, sex (ten pravý, v mezích možností, s nahými lidmi a pravou kopulací), někdy i kouření a hulení, gayové, jedna z hlavních postav je černoška. Ale zaujme to, abych se podívala na další díl, i když ani nevím moc proč. Jo a taky jsou tam oškliví lidé, což je plus (ačkoli všichni chlapi tam maj bicáky a na břiše pekáče buchet). Skoukněte jeden díl a jestli vás to nechytí, tak se na další nekoukejte, je to pořád podobné. (ve zkratce: totálně souhlasím s kleopatrou, hlavně o blondýně z londýna, to je fakt hrůza)

Wall Street (1987)

Tak vidím samé pozitivní komentáře... Možná to byl dobrý film podle měřítek, která píšete (dobří dva hlavní herci, neokoukaná tématika), ale nikdo nepíšete, že TEN FILM BYL STRAŠNĚ NUDNÝ.

Torchwood (2006) (seriál)

Britové se snaží dělat seriál à l'américaine. Jenže to drhne. Nejde ani o to, že hlavní herečka je moc naivní, má silnej britskej přízvuk (no tak je to britka) a obrovskou díru mezi zubama. Seriál je prostě hloupý. Ve druhém díle je zápletka postavená na tom, že mimozemšťan se vtělí do holky, co šuká kluky, a ti kluci když maj orgasmus, tak se zhroutí na prach. Je vám jí skoro líto, když říká, že na jejich planetě orgasmus není a soucítíte. eh. V dalším díle zase přiběhne jiný mimozemšťan a svádí tam tu asiatku a pak zase umře. A všechny tyto díly jsou plné lesbického sexu. Ne že by to nebylo hezké, ale je to prostě strašně laciné. Nemusím snad ale dodávat, že můj přítel se do seriálu okamžitě zamiloval a kouká na něj vždycky, když odjedu :o)

Californication (2007) (seriál)

Po prvních čtyřech dílech jsem tento seriál nesnášela. Přišel mi trapný, obscénní, sprostý, bez významu, seriál, ve kterém David Duchovny jenom šuká jednu holku za druhou a na konci seriálu se vždycky stane/řekne něco, co nás má jako že napnout ("To musí být frustrující psát blog pro mýho otce" => Oh, ah, och, ach) Nicméně nakonec to smysl má, je to vtipné, sakrastické, drsné, ale potom vlastně i morální, hezké a dokonce i romantické. A vlastně dokonalé. HBO umí !

District 9 (2009)

Nevím, jestli je tento film Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller , ale já jsem se u toho bavila, přišlo mi to legrační, ale dobré. A to já se nesměju u filmů, co teče krev a Tarantino není můj oblíbený režisér.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Po shlédnutí celé první série si mohu dovolit říct, že ten seriál je blbost (nicméně nějaká síla mě donutila, abych tu sérii viděla celou, takže na tom asi něco bude). V prvním díle vám řeknou, co se stane - nestane za půl roku, a tak vy chcete vědět, proč to tak je, co se děje, a díváte se dál. Vyskakují na vás stále někde enigmy (kabala, ptáci, nacistickej zločinec, týpek, co za to všechno může, ušatej Smíšek z Pána prstenů, co se strašně mračí a občas někoho odkrouhne, ale neni to vlastně záporák...). A tak vy pořád čekáte na poslední díl, kde vám to všechno vysvětlí. V posledním díle vám ale nevysvětlí nic, ale blikne tam další flashforward a vy zjistíte, že tohle neni Hercule Poirot a že to byla jenom spousta nějakejch nápadů nebo co, který jsou totálně k ničemu a že snad každej díl dělal někdo jinej a navzájem si neviděli do karet. SERIÁL NENÍ PRO TY, CO HLEDAJÍ HLUBŠÍ SMYSL. Nevermore,o(