Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

ArsenalEagle odpad!

Tento film jsem si stáhl v domění, že se trochu pobavím, jako to bylo např. ve Velkej biják, Scary Movie,.. nebo Drsnej Doják a on OMYL, tak nudnou, nesnesitelně trapnou parodii(* pokud se tomu parodie dá vůbec říkat) jsem ještě neviděl! Opravdu byla jen jedna malá scéna, u které jsem se pousmál, a to když přišla Carmen Electra. Toto byl opravdu nejnudnější film co znám. 5% ()

Campbell

odpad! či 5*? Tohle je fakt děsnej film ale prostě jsem se díky demencí tvůrců naprosto smál. Tvůrci se snažily nacpat do filmu všechny novější blockbustery ale bohužel většina je děsně nevtipných a špatných. Film je špatný jako celek ale u něčeho jsem se i zasmál. Vampires suck je prakticky jen o Shitlingu a je zábavný. Takže je to takový důkaz že parodie mají být o jednom filmu. ()

honajz odpad!

To nemá ani smysl komentovat... --- Jeden z nejhorších filmů své doby... Ano, i tak se dá udělat reklama "filmu", který je skutečně strašný, ale pro svou pověst velice vyhledávaný... Chcete být slavní? Natočte totální blábol a buďte drzí a tvrďte, že je to geniální dílo, které každý musí vidět. Nějaký blbec producent už vám na to skočí a propašuje to do kin. Pak si udělejte reklamu na tom, že jde o nejpitomější film století a lidi ho budou stahovat, kupovat, jen aby se sami přesvědčili a mohli různé diskuzní stránky zahltit svými názory. Ano, takhle se dělá dnes "film". Uwe Boll by mohl vyprávět. Všichni staří filmaři včetně Buňuela, Felliniho, Tarkovského, na to prostě šli blbě, když měli potřebu něco sdělovat. A teď vážně. Disaster Movie je skutečně strašný film. A to dokonce strašný tak, že není směšný a roztomilý ani svou strašností, jako třeba některé italské sci-fi horory. A to té hrůzostrašnosti přispěl i neuvěřitelně stupidní český dabing. Dabing je příšerný, protože používá anglické výrazy tam, kde český divák netuší, oč jde. Pusťte si titulky, které jsou v tomto ohledu dokonalé, takže "woofed" překládají jako "zvlknut" a místo neznámých postaviček amerického seriálu využije českých Pata a Mata. Samotný film je sledem zoufale nevtipných, nevypointovaných scének, kde se sami stydíte za ty lidi na plátně, jak trapně se chovají a přehrávají jak na studentském večírku poté, co se aspoň trochu sjeli. Pro ně to může být zábavné, možná i pro lidi, co se na film dívají sjetí, ale pro zbytek lidstva jde o trapárny nejkrutějšího kalibru. Nastartuje to celé čtyři minuty říhající Amy Whinehouse (proboha, proč?!), pračlověk v mamutím hovnu, a pak to jede - objeví se nikoliv parodie, ale jakési amatérské citace filmů 10 000 BC, Superbad, Juno, Wanted, No Country for Old Men, Indiana Jones 4, High School Musical, Cloverfield, Step Up 2, Hancock, Sex in the City, Zohan, Jumper, Narnia - Prince Caspian, Enchanted, Iron Man, Hellboy, The Incredible Hulk, Alvin and the Chipmunks, The Dark Knight, Speed Racer, Beowulf, Kung Fu Panda, The Love Guru... Přičemž jde o citace ve stylu - objeví se Iron Man a spadne na něho kráva, objeví se Hulk, spadne na něho kráva, objeví se Hellboy, spadnou na něho dvě krávy, Batman zahraje na kytaru a odtáhne ho auto, Hancock vyskočí z lavičky a praští se o lampu, zakrslý Indiana Jones skočí do větráku, Jumper skočí holce pod sukně a pak princi Kaspianovi na meč - ó, jak vtipné, viďte? A to se tu ještě najdou "parodie" na Justina Timberlakea, Michaela Jacksona a jeho lásku ke zvířátkům a dětem (není to už totálně vyčpělé?), Dr. Philla a další, u nás široké veřejnosti neznámé osobnosti (třeba Miley Cyrus známější spíš jako Hannah Montana). Nu a děj? Kluk má zlý sen o křišťálové lebce (mimojiné), probudí se, holka se s ním rozejde, má večírek, kde různí lidé říkají a dělají různé trapárny, co mají být vtipné, na město začnou padat meteory, kluk s kámošem, z kanálu vylezlou feťáckou princeznou a s těhotnou Juno běhají splašeně po městě, nakopou holky ze Sexu ve městě, potkají výše zmíněné postavy, aby mladík šel do muzea, zachránil svou holku a v muzeu vrátil lebku na podstavec. Paráda, což? Žel, zde si vše odbudeme snad jednou větou - když už jsme o dabingu psali - na úvod disku se spustí protipirát, trailer na film Milk, reklama, a jinak nikde široko daleko žádné bonusy. Nelze parodovat parodii. () (méně) (více)

Dubro

Keďže Sparta dostala odo mňa hviezdu, nemôžem inak, pretože toto dielko je o chlp lepšie a môj syn sa úprimne bavil, aj keď veľa z parodovaných filmov nepoznal ( aspoň poznám vekovú kategóriu, ktorú film osloví) a dávam až dve hviezdy. No musím priznať, že imbecilita väčšiny dialógov je na hranici únosnosti a s humorom majú toľko spoločného ako ja s Miss Universe. ()

viperblade odpad!

Tak takhle ne. Nejprve chci říct, že "film" má sotva 1 hoďku a 15 minut, takže zdejších 90 minut neberte vážně. Pokud neexistuje nějaká SE. Ale zdejší hodnocení berte ZATRACENĚ vážně!!! Už trailer, (který je zrovna tak vtipný, jako film sám), se nás snaží přesvědčit, že to je (cituji): "od tvůrců, kteří viděli příliš mnoho filmů". Tohle jim neberu, ale mohli by se taky podívat alespoň na jednu parodii, ať si kurva uvědomí, jak se to točí!!! (Pro příklad: Připoutejte se, prosím 1 i 2, nebo by mohli zkusit některou z Bláznivých Střel, ať už to bude 1, 2 nebo 3. A to vůbec nemluvím o Žhavých výstřelech 1 nebo 2.) A to jsou jen ty, na které si vzpomenu. Takže, pokud jste považovali dřívější výtvory této povedené dvojky za odpad!, tak na tohle radši opravdu nekoukejte. Radím všem dobře, tomuto se vyhněte opravdu velkým obloukem!!! ()

• Snímek se umístil na 14. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)
  • Film byl nominován na šest Zlatých malin, a to v kategoriích nejhorší kamera, nejhorší herečka (Carmen Elektra), nejhorší herečka ve vedlejší roli (Kim Kardashian), nejhorší režie, nejhorší scénář a nejhorší prequel nebo rip-off. Herečka Kim Kardashian komentovala svojí nominaci na Zlatou Malinu slovy: "Je to čest být jen nominována." (Terva)
  • Na jednom z plakátů je vidět Socha Svobody. V samotném filmu se však neobjevuje ani na vteřinu. (t.mon)

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány