Svatá (2024) (TV film)

Vynikající, ale vlastně nevím, proč se v současné době takové kritické věci točí, rozebírá se život obyčejné ženy s těžkým osudem, který nemohla ovlivnit, ale nevadí nám, že na nejvyšším postu je vychytralý oportunista, jsme najednou slepí, hluší, nad věcí. Herci se radují, námi všemi placený Kubala z ČT volá na bývalou mluvčí oportunisty, my máváme všichni, to je teda panoptikum, to by měl světový dramatik materiálu na další absurdní hry, ale dramatik je nenapíše, je už jinde, i když pro některé je věčně živý, co mi to jen připomíná....

Průlom (1946)

výborný film, výborní herci

Mordová rokle (1950)

dobrý film, ale velmi smutný, tisíc let vedle toho národa Goethova

Proč? (1987)

při sledování tohoto filmu byl člověk zděšený a vytočený, víckrát to nechci vidět

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

na veřejnoprávní TV tento pořad, toto máme platit,  neuvěřitelné, Jílková hubu jak šlejfíř, naprosto o ničem

Zásah štěstím (2023)

Vypadalo to na jednoduchý příběh a pak se to celé zvrtlo, prostě Woody se s tím nemaže. Napínavé až do překvapivého konce.

Žena za pultem (1977) (seriál)

výborní čeští herci, na seriál se dá dívat, ideologicky, sice nevím proč, nebo jako na příběhy obyčejných lidí, současné seriály a teda mnohé jsou prostě časová výplň mezi reklamami, čest výjimkám

Stíny v mlze - Snadné cíle (2024) (epizoda)

Tož tak se nám z toho stává občanská výchova, uvědomělý velitel tohoto díla tam vrazil název strany, kterou nesnáší pětikoala, takže další dotace na veledíla zajištěny, akorát, že v reálu nám tu střílel své spolužáky a náhodné chodce student humanitních věd, to jsou paradoxy, že p. V.