• Rodinný
  • Pohádka

Letní album (1992)

Film pěkný, hlavně se mi líbí ta krajina, oblečení atd., můj oblíbený "styl".

Junior (1994) odpad!

Fuj! Je to hnus.....Odpad zase tak moc nedávám, ale toto je výjimka. Ani má oblíbená Emma Thompson to nezachrání.

Román pro ženy (2004)

Jelikož knížka patří k mým nejoblíbenějším od Michala Viewegha, rozhodla jsem se film zhlédnout. Hodně mě to zklamalo. Hlavní herečka byla v některých částech strašně nepřirozená, jiné části úplně vypadly, o Tatrách není v knížce ani zmínka. Když se opravdu moc nudíte, film vás jakž takž zabaví, ale jinak...nic moc.

Erik v zemi hmyzu (2004)

Vcelku originální příběh. Líbí se mi hlavně kostýmové zpracování.

Valmont (1989)

Zajímavý příběh, v některých chvílích drama, jindy komedie. Ale Colin Firth mi tam nějak nesedí. Jsem na něj zvyklá v jiných rolích :)

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Tento seriál se mi v prvních dvou řádách opravdu líbí, ale ta třetí je, jak tvrdí i ostatní, skutečně strašná...když tuto skutečnost pominu, na seriál se vždy dívám moc ráda a od srdce se zasměju ;)

Tvoje, moje a naše (2005)

Po Kroku za krokem už celkem opotřebovaný nápad. To by ani tak nevadilo, kdyby to nebyl tak strašný, typicky americký kýč. U tohoto filmu zkrátka stačí zhlédnout začátek, pochopit pointu a konec si domyslet sami. Uvidíte, že budete úspěšní.

Rozhlédni se, člověče (1998) (seriál)

Nejhezčí na tomto pořadu je píseň :) Ne, dělám si srandu, dokument má pěkný nápad a zpacování, zaslouží si pět hvězd.