Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

derryl

Nevěděl jsem, o co se připravuji, když odkládám shlédnutí tohoto báječně propracovaného a zábavného díla. Když jsem zjistil, že scénář psal i David Koepp, upřímně jsem zajásal. Jeho scénáře jsou vždy komplexní a postihují celou šíři zobrazovaného, i když popkulturního, tématu. Je neuvěřitelné, jak dobře byla vybrána ústřední trojice herců, avšak já si zamiloval postavu Isabelly Rossellini. Nádherně ztvárnila křehkou hranici mezi zlem a dobrem a dokázala oslnit svým zevnějškem a brilantní chůzí. Je to dílko, ke kterému se budu rád vracet. Scénář, režie, kamera a hudba jedna báseň, děkuji. ()

Paldiny

Jeden z najlepších Burtonových filmov ! Lenže to má háčik, nenatočil ho Burton. Zábavná čierna komédia, v ktorej sa bavíme na účet Bruca Willisa v netypickej submisívnej polohe a zároveň fandíme hereckého koncertu plastikového dua Maryl – Goldie. Výborné triky, neotrelé nápady a všetko pod záštitou ústrednej myšlienky "žiť večne či zomrieť včas“. Taká rodinná zombie klasika. ()

bloodcountes

Z námětu se dalo vytěžit mnohem více, film je pěkně našlápnutý, ale pak tam, kde by měl vrcholit, tak najednou ztratí dech a jakoby neví kudy... Nakonec se to zase celkem spraví, ale moje pozornost, nerku-li nadšení už je fuč. Velmi solidní tři. ()

orkadimenza

Zemeckisova crazy komedie, na kterou po úspěchu Návratu do budoucnosti nalákal perfektní herecké obsazení. Tady ale narozdíl od legendární sci-fi trilogie nešlo o nadčasovost, ale spíš o pokus humoru na hraně života a smrti. Přesah byl možná v efektech s úpravami těl, ale jinak by filmu Smrt jí sluší slušel lepší humor. Tenhle byl ve stylu "občas jo, občas ne". Pokud někdo touží po opravdu nenáročné komedii se známými herci, tak je tenhle film jednoznačný adept. Proto ho taky beru jen jako odpočinkovou zastávku na půli cesty mezi dvěma Zemeckisovými přelomovými filmy. Bláznivé, ale na některé účely může posloužit dobře. ()

Alf

Dokonalá černá komedie, neuvěřitelně scénáristicky a režijně vycizelovaná, film navíc dává všem třem hlavním hrdinům pro jejich typy nezvyklou příležitost, které se zhostili na víc než výbornou... ()

kapibara

Bruce Willis k nepoznání.Na svou dobu převratné trikové záběry a černý humor.Mně se tenhle film docela zamlouval. ()

AlchENEMY

Skvělé podání černého humoru u kterého se člověk smíchy popadá za břicho. Tím, že ve filmu "nejsou" žádné moderní triky tomu na humornosti ještě přidává.Herecké výkony super! ()

sestrad

Ne že by to byla zábava přesně podle mého gusta, zvlášť závěrečné scény, ale i tak lepší, než jsem čekala, zvlášť Willis mě konečně přesvědčil, že umí zahrát víc než těch pár obvyklých silácky patetickejch srandiček a utkvělejch úsměvů. Takže kvůli němu ty čtyři hvězdičky... ()

AIMÉE

Film o jednom zákeřném elixíru mládí, který je plně funkční, i když s tělem není zacházeno dle "životního návodu". Konzumenty jsou Meryl Streep, která není rozhodně žádná Tuctovka a Goldie Hawn, do které je určitě vidět víc než obvykle. A pak je tu ještě Bruce Willis - přitloustlý a připlešatělý pán, který by se svou zásobárnou sprejů strčil do kapsy lecjakého pouličního sprejera. ()

Gumrice

Tak to je konec. Velice vydařená komedie, přesně tenhle typ humoru můžu. Nejvíc se mi líbila Meryl, její mimika a pohyby tomu dávaly grády. ()

Magika82

Skrytá touha v mnohých z nás, a nejen u žen, podaná famózním způsobem v podobě černé komedie. Ta však plíživě dodává jako hadí syčení v Ráji: Pozor na to, co si přejete. Mohlo by se vám to splnit. Ale za důsledky nikdo neručí... Dvě mé favoritky mezi stálicemi stříbrného plátna předvedly výsostný výkon a i odlehčené podání jinak stále "akčního" Bruce Willlice velmi potěšilo. A věta: "Vždycky sem si přála do Tebe vidět." U mne vyvolává salvu smíchu na nu scénu i po letech... Dokonalá ukázka toho, že lze dělat komedie bez vulgarit, pobíhajících nahotinek atd.. Jen to chce míti více v hlavě. A to se zde režiséru Robertu Zemeckisi i oběma scénáristům opravdu povedlo. 85% a tedy 4 hvězdy superior bez debat. ()

filipvrbik

Výborný film, těžící z na svou dobu skvělými efekty a hvězdným hereckých obsazením. Začíná to nenápadně,ale postupně graduje a konec je opravdu vtipný...80% ()

mira007

Ve své době originální, trikově skvostné,skvěle obsazené, morbidní komediální film, který ale jako celek úplně nějaká pecka nebyl. Bruce Willis v hodně atypické roli. ()

Oralfabet

Příjemně ujetá zábava s lehce hororovým nádechem a celkem kreativními speciálními efekty, které možná v některých případech nezestárly úplně nejlépe, ale oči z nich taky nebolí. Willis dělá něco, co jsem ho doposud nikdy dělat neviděl, a nejsem si zatím tak docela jistý, jak se ohledně toho cítím, Meryl i Goldie Hawn jsou každopádně boží. V mých očích si ale film i přes málo prostoru krade pro sebe Isabella Rosellini. Silných 7/10 ()

Yoss

Zemeckisovo perfektné šialenstvo. Milujem čierny humor v komédiách a toto mi sadlo. Meryl Streep a Goldie Hawn predvádzajú hereckú extratriedu a s Brucom vytvorili skvelú trojku. Film odsýpa, hlášky lietajú a maskéri sa vybláznili tak dobre, že masky vyzerajú super aj po 30 rokoch. ()

jilda

Žít věčně, kdo by nechtěl, ale pozor na drobné nehody, které vám můžou poškodit tělesnou schránku, třeba rána z brokovnice :-) Super komedie, nechápu poměrně nízké hodnocení. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr