Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

MiniMer

Ano, Meryl dokáže hrát v komediích a nejen to, dokáže to skvěle. Goldie vyloženě nemusím, ale tahle role jí sedla. Obě doplňuje Bruce, pro něj v celkem nezvyklé roli, třešničkou na dortu je Isabella Rosellini. "Vaši ženu odvezli do márnice. Ale ne, ta bude zuřit!" ()

Meow86

Joo, když máte k dispozici elixír věčného mládí, může se boj o chlapa na život a na SMRT značně zkomplikovat. Noblesní zábava. 85% ()

route60

Žít věčně? já tedy ani omylem a naštěstí to poznal i Dr. Ernest po té co ty dvě vele fúrie umřeli i neumřeli no otravovat se s nimi do konce věčnosti by byla opravdu muka, Smrt jí sluší Roberta Zemeckise je opravdu geniální (tedy alespoň pro mě) a Meryl Streep, Goldie Hawn, a Bruce Willis si své role opravdu užívají, scény jako nekonečný pád ze schodů nebo souboj těch dvou potvor nemají chybu a mohl bych tak pokračovat nadále, v té době úžasné poctivé triky ne jak dnes kdy triky potlačují veškeré děj do pozadí, černý humor můžu a v tomto se mi dostalo měrou vrchovatou, viděno v kině. ()

AndrewNewman

Vidieť v súčasnosti komédiu o zombie už nepredstavuje nič zvláštne. Pravda je to však o inom ak sú do hlavných úloh obsadení špičkoví Hollywoodski herci. K tomuto filmu sa ťažko píše komentár, v podstate ide o dobre zrežírovanú, dobre napísanú či zahranú komédiu. Skrátka je to fajn film, ale repete si určite nedám. Slušné tri hviezdy. ()

Elessar.

Je to fajná legerácka a to je fajn, človek niekedy potrebuje u filmu nejako prestať myslieť poriadne. A vyzerá to ešte k tomu vtipne. Byť stále mladý je veľká mantra nie len hollywoodu a o tom ten vtip je. A Streepová s hlavou naopak je niečo čo fakt potrebujete vidieť. ()

kissilen

Zopár vtipných scénok vo mne tento film nevyvoval to pravé nadšenie. Musím sa priznať, že sa mi nikdy nepodarilo vidieť to celé naraz ()

Kosan

Film, který mě vždycky pobaví, a to především díky geniálnímu obsazení tří hlavních rolí. Obzvlášť Meryl Streep je v roli Madeline nepřekonatelná a její podprůměrnou blonďatou muzikálovou divu jí naprosto věřím. Navíc tolik skvělých hlášek pohromadě. Pro mě jedna z nejlepších komedií a Zemeckisův druhý nejlepší film, po Forrestu Gumpovi. ()

cici24

Jedna z nejlepších černých komedií....výborně zpracováno a herecký koncert tří hvězd je radost se dívat...režijně hodně dobře zvládnuto:-)) ()

ironivan

Tak tohle je velice povedený a skvělý film,všichni 3 hlavní protagonisti se tam naprosto hodí,i když u Bruce Willise jsme prřci jen zvýklí na jiné role,jinak ale předvedl senzační výkon. ()

Mr. Movie

Poprvé jsem to nedokoukal, ale nebylo by vhodný to nějak komentovat. Nedávno jsem to protrpěl do konce a tak můžu něco říci. Černá komedie - to je teda komedie. Černá se mi jevila hodně světlá a komedie? Tak nevím, ale více úsměvů by ze mě dostal i Troška kdyby natočil psychologický drama. I když teď mi napadá, že zcela určitě... I jako pohádka pro děti to bylo blbý. Přesně ten film, kdy koukám a říkám, musím se na to dokoukat, to přece nemůže být takhle stupidní až do konce. Bylo. ()

Kria

Na film mě nalákal nesmírně zábavný a vtipem sršící trailer. V samotném filmu mě pak pobavily všechny známé okamžiky plus tak dva navíc. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr