Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

mfanta

50% - Zajímavá podivnost, která ale ve mě nezasela žádné trvalejší semínko. Jedná se o místy velmi brutální černý humor. Bruce Willis zde hraje velkého slabocha, Meryl Streep jeho super-semetriku. Zajímavá oddychovka, ale asi nic víc. ()

xterri

Asi jsem nepochopila poslání a hlubší záměr/sdělení tohoto filmu. Pro mě to byla naprostá blbost - nepřišlo mi to vtipné, děj mě nebavil, efekty mi přišly trapné. Škoda, herecké obsazení je zajímavé a jen díky jemu a tomu, jak se herci chopili pro ně ne úplně typických rolí, nedávám úplný odpad. ()

StandikK

Moc jsem se teda nebavil. Film o dvou zoufálkách a jednom správňakovi. Triky zajímavé, děj nudný, zajímavý konec to však nezachránil. ()

Marky__

jedna z mých nejoblíbenějších komedií s perfektním hereckým obsazením, tenhle film prostě miluju a vždycky se k němu budu vracet. 5* ()

Megahead

Pamätám si ako som v detstve videl prvý krát danú komédiu a jej triky ma na vtedajšiu dobu absolútne prekvapili a zaujali. Nedávno som si ju pozrel opäť, už som nebol až tak PAF, ale stále to hodnotím dosť pozitívne. Kvalitné herecké obsadenie, výborné triky a vtipný dej. ()

Dakota1978

Pokaždé když tento film dávají, musím sledovat a vždy si jej maxilmálně užiju. Báječný černý humor a excelentní výkony herců jsou pro mě lahůdkou. Dokonalý scénář, na svou dobu vydařené triky a především netradiční obsazení hvězd tvoří originální mix. Některé hlášky Madeline a Helen se pro mě staly nezapomenutelnými. ()

anicca

Je to sranda a dielo má náhodou aj myšlienku...Dve starnúce ženy sú tak posadnuté mladosťou a svojim vzhľadom, že sú kvoli tomu ochotné žiť večný život. Ale za akú cenu? Fakt dobré herecké obsadenie...ja som sa bavila ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kde je moje žena?" - "Netrapte se s tím. Chce to trochu času, než to přebolí. Zemřela. Odvezli ji do márnice." - "Do márnice?Ta bude zuřit!" Hororová-komedie o věčném mládí, kde si vezme Meryl Streep a Goldie Hawn lahvičku, která obsahuje nesmrtelnost a krásu. Chcete vidět, jak se tyhle dvě perou nejen o Bruce Willise s dlouhými vlasy, ale hlavně o to, která bude tou, jenž nikdy neztratí svůj půvab a šarm? Podívejte se na film Smrt jí sluší a poznáte, jaké to je mít v břiše díru velikosti melounu. Slušné triky, na tehdejší dobu a hvězdné obsazení, leč za mě pořád průměrný film. - 50%. ()

Snowfire

Vzorový príklad čiernej komédie, ktorým sa môžu inšpirovať aj dnešní filmári. Meryl sa domnievala, že bude hrať postavu sivej myšky Helen, ale vďaka Bohu sa nechala prehovoriť na mrchu Maddie a stala sa mojou najobľúbenejšou postavou, akú kedy stvárnila (sleduj a uč sa, Miranda Priestleyová). Správna hudba, rozkošný Bruce Willis exceluje v netradičnej úlohe, Isabella Rossellini pridáva šarm a závan tajomna v príbehu s hĺbkou – len sa skúste zamyslieť, či by večný život (pozor, o večnej mladosti a nezničiteľnosti tela v prezentácii nie je ani zmienka) stál za pozorovanie, ako okolo vás všetci odchádzajú z tohto sveta. Piata hviezdička za majstrovský slovenský preklad a dabing. "Ak sa vrásky nestratíte, pomôžu vám na plastike." "Také sú už raz zákony prírody... Doriti aj s takými zákonmi!" ()

Filip_Inari

Camp! Absurdná komédia o strachu zo starnutia. Prvých 10 minút sa mi film zdal, ze nikam nespeje, ale bol to iba podklad pre všetky vtipy vo zvýšenej hodine filmu. Film sa nehrá na hlboký, no má určité posolstvo. Vytkol by som iba, ze tento odkaz je podaný od slova do slova v záverečnom monológu a dáva tak menej priestoru na interpretáciu. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr