Nebezpečný rajčatový profesor Mortimer Gangreen uprchne s pomocí lstivých vraždících rajčat a kumpána Igora z vězení v horkovzdušném balonu. Chystá se nastolit teror a provádět skutky mnohem horší než doposud. Igor koupí středověký hrad, který promění v muzeum. Zařídí v něm tajnou laboratoř, ve které může profesor provádět své ohavné pokusy. Z vězení si totiž Gangreen přinesl vzácnou knihu, ve které si přečetl Nicodemovo proroctví: „Až se ulice zbarví do ruda, nastane tma po celé zemi a vody přestanou téct, mladičká panna spatří podsvětí a pravý král Francie se navrátí.“ Text doprovází vyobrazení krále, který jako by Igorovi vypadl z oka. Jakmile se stane králem, předá vládu rajčeti Zoltanovi a Gangreen si konečně podmaní svět. Výroba rajčatového monstra se ale nepovede. Profesorovi chybí zmutovaný gen, který může získat jen od Fousatého Tomata, což je chlupaté rajče – také jeden z profesorových výtvorů. FT, jak mu zkráceně říkají, se ale vydal na dráhu zpěváka a odmítá spolupracovat jak s profesorem, tak s jeho vraždícími rajčaty... (oficiální text distributora)

Skarface odpad!

Při psaní komentáře na to zrovna koukám na prima cool a kdybych nebyl línej tak bych už dávno vztal a přepnul bych to na něco jinýho ! Ne opravdu se na to nedá koukat tak se přemužu a vztanu a přepnu :D ()

Olík

Zaplať pánbůh poslední DeBellův tomato zářez – to málo vtipného co jeho zeleninový mozek dokázal zplodit, vyplácal v předešlých filmech a zbyl jen velmi trapný rajčatový protlak. ()

sadlokan odpad!

Tohle sponzorovali pánové Heinz,McDonald a Tricatel s cílem vybudovat ve Francii americkou gurmánskou základnu. ()

tomlanda

je to blbost na n-tou, ale jak bych mohl dát špatné hodnocení filmu, co paroduje takový pseudostát, jako je Francie? ()

Speck

Kdo tohle vymýšlí nemůže být střízlivý. Ale zajímavé zpracování, spousta gumy, plastelíny a zhmotněné demence. ()

PRobin odpad!

Film vás dovede přikovat k sedačce, kde nevěřícně zíráte a po hodině a půl jen vydechnete: "WHAT THE FUCK?!" ()

megan017

Už podle názvu téhle serie, je jasné, že se jedná o totální kravinu, která se prostě musíte zasmát, at jste zhulení nebo ne. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: "Vraždící rajčata požírají Francii" - až na to, že nevraždí a Francii nepožírají - zlobivý je opět věděc! Opět blbost, ale dá se to vydržet :D ()

Darth Kedr

Naprosto nesmyslnej a nudnej film... Špatná parodie. Jedna hvězda pouze za ten začátek: Všechny scény byly natočeny ve Francii, kromě těch, které se točily někde jinde :D ()

Lucie27 odpad!

Taková pohádka. Hned jsem během 5 minut této blbosti usla. :o) Doopravdy nezapomenutelný žážitek, dokonce i těch pět minut. ()

DandaPiper odpad!

Děláte si prdel? Vraždící plyšový rajčata?? Tohle by mělo mít 0 procent! Ale jako vážně, absolutně nechápu pointu natočení téhle zrůdnosti. Lidi co tomu dali jednu a víc hvězdičky by se měli urychleně nechat vyšetřit. ()

Lajty

Ano je to kravina, ale nehorázně zábavná. Je to komedie, která mě jednoznačně dokázala rozesmát. Takže jasné čtyři. ()

nikolkaK

Ať si kdo che, co chce říká, já jsem se docela pobavila :) Le Stop, Tento film byl natočen ve Francii kromě částí, které byly natočeny někde jinde, útok povedeme přes Honkong, Guatemalu až do Austrálie..."Kdes vzal tu mapu? Z amerických škol..." :D Já jsem se opravdu celkem zasmála, uznávám, že je to slaboduchý trapnohumor, ale no a co :D ()