Třetí příběh o spravedlivé odplatě člověka, který musí pomstít svou nespravedlivou smrt. Alex se svou snoubenkou Lauren sní o krásném životě, ale jednoho dne je Lauren nalezena zavražděná a policie ze zločinu obviní Alexe. Tomu se nepodaří dokázat svou nevinu a tak ho odsoudí k trestu smrti a popraví. Skutečná spravedlnost je však dána vyšší mocí a tak mystická vrána opět přivede Alexe z říše mrtvých do světa lidí. Žene jej touha po pomstě a chce zjistit, kdo stál za zákeřným spiknutím. Nebezpečné pátrání a nemilosrdná odplata jej nakonec přivede k zjištění, že musí nejen naplnit vyšší spravedlnost a pomstít mrtvé, ale může zachránit i jednoho živého. V pavučině smrti se totiž ocitla i Laurenina mladší sestra Erin... (Intersonic)

SOLOM.

Rozhodně lepší něž dvojka, ale na jedničku to nemá. Nejvíc mě naštvalo, že se ten týpek v klidu změnil na vránu a lítal. Místo mystery jsme měli šanci sledovat akční střílečku bez nápadu, hodně průměrné herecké výkony a imbecilní úmrtí padouchů.... ()

Xeelee

Takhle nějak měla vypadat už dvojka, která stála (až na Igiho Popa) ve všech ohledech naprosto za hovno a jen naprosto neumětelsky kopírovala svýho staršího a slavnějšího brášku. Příběh je vcelku originální, soudržnej, temnej až brutální, hýřící černočerným humorem a skvělými nápady. Scénář se sice nevyhnul pár béčkovejm neduhům, ale i přesto jsem z výsledku nadmíru spokojenej. Asi jediná věc, která mi dost vadila, byly záběry s barevnými filtry podobnými vizuálnímu zpracování Města andělů. Vzhled Alexe mi sice ze začátku moc nesedl, ale rychle jsem si zvykl na jiné pojetí jeho masky, přizpůsobené jeho znetvoření, a herecky to zvládl až na pár momentů skvěle. Dokonce i herecký výkony vedlejších postav mi přišly docela dobrý na to, že jde jen o béčkový pokračování s asi nijak oslnivým rozpočtem. ()

ARI50

Jeto další smutný příběh a hodně se film snaží a jeden hudební doprovod je skvělý ale prostě první je výjimečný. ()

Jenda

Po příšerně nudné dvojce se trojka chytá za nohu prvního dílu. Přináší dokonce i inovaci, ale ta atmosfára tam prostě není. ()

Nick Tow

Už základný príbeh Vrany 1 bol natoľko "čiernobiely" že ho mohla zachrániť iba geniálna Proyasova réžia a vizualita. Už na dvojke bolo vidno, že bez dotyku s bohom nadaným režisérom, to celkom nefunguje, no a hoci sa v tomto pokračovaní dočkáme aj istých dejových inovácií, je to veľmi veľmi vyvetrané pivo. Štvorku som sa už ani neodvážil zobrať do ruky. ()

corpsy

Veľa sa ubralo s divokosti, uletenosti a bizarnosti predchádzajúcich dielov a príbeh dostal o dosť reálnejšie základy. Nejde ani tak o komiks, ako o kriminálku s nadprirodzeným motívom. ()

blackrain

S Městem andělů přišlo malinko zklamání. Nutně jsem si potřebovala spravit chuť. Dlouho jsem váhala jít do dalšího dílu, protože jak mě něco zklame, tak se k tomu automaticky otočím zády a jdu od toho pryč. Na konec jsem neodolala. Film je o chlup lepší než zmiňované Město andělů, ale kvalit jedničky prostě nedosahuje. Opět je tu silným a ústředním motivem touha po pomstě. Eric Mabius byl nespravedlivě popraven za brutální vraždu dívky, kterou miloval více než svůj život. Vrátil se jako nemrtvý a vyřídil si účty se všemi zaintersovanými ve vraždě milované osoby. Temnou a hustou atmosféru krásně dokresluje šílená muzika. Dokonce jsem tam zaslechla převzatou písničku od Blondie. Byla v poněkud netradičním kabátku. ()

Rodriguez

Dějově je to stejné jako předchozí dva díly (10/10), herecké výkony samozřejmě stejné nejsou (7/10). Kvalitní hudba tomu dodává říz a drží celý film nad vodou (10/10), aby se náhodou v polovině neutopil. Nakonec se mi třetí pokračování líbilo a hodně překvapilo (8/10)... ()

Wormboy

Preco sa niekto snazi nadviazat na nieco na co sa nadviazat neda a co ani pokracovanie v akejkolvek podobe nepotrebuje? ()

WolfR

Legendární Vrána se dočkala svého třetího dílu. Původní Vrána byla brilantní film. Druhý díl byla jeho nepovedená recyklace. Třetí díl má podobný motiv pomsty a náš hlavní hrdina má opět pomalovaný obličej bílou a černou, takže je to v podstatě zase to samé, ale mě prostě přijde, že už se to původní Vráně moc nepodobá. Nový představitel mstitele ze záhrobí je mi rozhodně sympatičtější, než Vincent Perez z dvojky, ale na geniálního Brandona Lee (R.I.P.)z jedničky rozhodně nemá. Ve druhém dílu chyběla atmosféra, ale tady nějaká v některých pasážích je, ale není to nic slavného. Akční scény jsou poměrně solidní, ale film v podstatě nepřináší nic nového. Není to sice žádné mistrovské dílo, ale neurazí a je to rozhodně lepší než hrozný druhý díl. Trojka je sice jasné Béčko, ale na rozdíl od Města andělů si na nic nehraje. Beru to jako reparát a omluvu tvůrců za nudnou dvojku. 2 hvězdy. ()

animaxis

Po Městě andělů má třetí Vrána rozhodně originálnější zápletku a z původní Vrány se bere jen to nejnutnější, zatímco ve všech ostatních směrech je prostě svá. Film není tak stylový a za každou cenu temný jako první dva díly. Za to je zaměřený spíš na svou krimi stránku a místy jsem měl pocit, že se dívám na poněkud drsnější starou německou televizní detektivku. Nečekaně se mi tu líbil hlavní hrdina Alex, který má úplně jinou osobnost než Eric nebo Ash z předchozích dílů. Především asi v tom, že likvidaci vrahů svých a své milované nebere jen jako ošklivou povinnost, ale po chvíli si to začne viditelně užívat. Záporáci tu jsou opět o něco nesympatičtější než minule, nicméně tady je jejich motiv přece jen o něco pochopitelnější než ve Městě andělů. Tolik ke srovnání. Sáma o sobě The Crow: Salvation funguje dá se říct nad očekávání, ale radši od toho neočekávejte nic skvělého, jinak budete zklamaní. Scénář je tu ale o něco lepší než ve druhém díle a myslím, že kdyby se režie chopil někdo zkušenější s větším rozpočtem, mohl se z toho vyklubat film, který by byl v žebříčku jen těsně za prvním dílem. To se bohužel nestalo, ale i tak je tady znát kus dobře odvedené práce. ()

Nivenx

Třetí díl Vrány se snaží co nejvíc přiblížit prvnímu originálnímu dílu a vcelku se to někdy i daří, ale pak bum a je to celé zase v háji. Nejde rozhodně o nejhorší díl série, ale ani o žádný zázrak, ale aspoň se nato dalo dokoukat. 45% ()

Aargh

Po příšerném druhém díle bylo tohle docela příjemné překvapení. Originálnější příběh, částečný návrat k atmosféře prvního dílu. ()

Triple H odpad!

Úplne zbytočné pokračovanie, len parazitujúce na pôvodnom filme. Producentský zámer chápem (značka je populárna), ale nerozumiem prečo je výsledok taký blivajz. Scenár je nudný, ale jednotka tiež nebola z najobjavnejších. Čo ju však povýšilo na niečo viac je výtvarná stránka a réžia, ktoré film povýšli z báchorky na akúsi novodobú temnú báj so sakra silnou atmosférou. Trojka je po výtvarnej stránke úplne fádna, bez nápadu, réžia je rutinná a herci znudení. Naopak si užijeme pár nechutností typu zhoretý ksicht a odpadávajúce mäso z neho, ktoré však logicky film nerobia zaujímavejším. Proste úplná sračka, na ktorej som ja nenašiel žiadne pozitívum. ()