Psychicky narušený zabiják, posedlý po dokonalé rodině je opět na svobodě. Utekl z vězeňského ústavu a pod novou identitou vyhlíží další nezadanou ženu s dítětem. Na stopě mu je však bratr jeho poslední oběti a jeho okolí je také podezřívavé. Začíná boj s časem. (matestlust)

Dinsberg

Prakticky není co hodnotit. Děj unilý, hororové sekvěnce amatérsky natočené a příběh jako přes kopírák. Terry O´Quinn sice válí, ale působí dot strojeně. ()

Petr59

O něco slabší, než první díl, ale pořád se jedná o nadprůměrný thriller. I když se filmaři snažili, použít v druhém díle všechny klady jedničky, na první díl se film nedotáhl. Dvojka má v sobě o trochu méně napětí, některé události jsou předvidatelné. Způsob vražd je však stále kvalitní. I děj je velmi dobrý. Akorát mě to přijde trochu ,,komičtější". Děj není natolik thrillerový. Ve filmu mě však zamrzelo, že prozrazení otčíma, zavinily jeho vlastní chyby. To je celkem překvapivé, protože v prvním díle, se otčím jevil jako inteligentní zločinec. Druhý díl, z něj udělal amatérského vraha, protože jeho chyby, byly skutečně školácké. Ale představitel otčíma, Terry O´Quinn, předvedl i ve dvojce skvělý herecký výkon. ()

kotrlak

Stejně dobrý béčko jako jednička....scéna, kde pan "psycholog" sedí a usmívá se nad ranníma flakes s mlíčkem, ještě se nad misku nakloní aby slyšel jak bohulibě šuměj když se rozpouštěj....ta mě prostě dostává...zkrátka sluníčkovej clověk... ()

Pollini

Dvojka je stejná jako jednička a jako trojka. Průběh je skoro stejný, ale fakt mě bavilo, jak tomu psychopatovi furt něco nevycházelo a jak kvůli tomu hrozně vyšiloval a to se tak snažil!! Přiznávám se, že jsem mu fandila. A to jak se zbavoval nepohodlných lidí bylo nezábavnější ve trojce. Vzhledem k tomu, z jakého je to roku, jde o zcela průměrný lehký thriler na všední den po desáté. Pokud chcete něco pořádného na sobotní večer s popkornem, tohle si určitě nevybírejte. Ovšem Terry O´Quinn byl skvělý. ()

Branislav.Po

Jednotka je klasika. Dvojka je este lepsia. Viac vrazd, prepracovanejsi scenar, super zaverenca scena v kostole. A dvd za 1.5 eura. Co viac si priat 😊 ()

andy60

Pro vdavek chtivé ženy je Terry O´Quinn jasná volba. Rodina je u něho na prvním místě, řídí se přísnými zásadami (sex až po svatbě), celý den si vesele pohvizduje příjemnou melodii..., prostě dokonalá partie. Ztvárnění posedlého otčíma je perfektní, oceňuji, že občas padne i trefný vtípek, což z této postavy dělá člověka, kterému i chvílemi držíte palce. ()