Malý kluk a boháč v letech se sblíží díky knihám i svým prvním iPhonům. Jejich záhadné přátelství pak přetrvá i po starcově smrti. (Netflix)

E lan

Slušný film dle strašidelné povídky Stephena Kinga. Slušné herecké výkony v hlavních rolích, rozumná délka a bohužel trochu zklamání z nijakého rozuzlení. ()

monique89

Nejedná se o horor ..spíše mysteriózní drama...Kinga mám ráda, ale tohle by úplně stačilo na krátkometrážní snímek .. ()

noizcore

Film podle krátké povídky Stephena Kinga. Nečekejte žádné vypilované lekačky, spoustu zvratů a akce. Tenhle film je hlavně o pomalém tempu, které perfektně buduje ponurou atmosféru. Ústřednímu duu není co vytknout. ()

Cooller

meh, věřim že to asi ma mit nějakou hlubokou myšlenku, ale mě to moc nezapada dohromady jako celek... proč z dědka udělali Shinigami... netušim. Jinak se tam vlastně nic nestalo, neřešilo... je to takový prazdny ()

Clark_Kent

Že by někdo zavolal i po své smrti? V první půlce, celkem poutavý i chytlavý. Ovšem s blížícím koncem, mě to hodně nudilo. ()

ANTYCHRYST odpad!

Označení horor? Spíše dětský film..tvl nuda nadlidských rozměrů ..Předloha King? To snad ne! Horko těžko se tahle nuda rozpravka dá dokoukat. 0% ()

mac000

Zvláštní, ale od půlky se to rozplynulo do neurčita, dějová linie, která ztratila mystiku a v podstatě to bylo jen natahování. Bez Sutherlanda to už nemělo tu šťávu... ()

tlesk

Na obludně dlouhou stopáž zoufale natažená povídka, v níž je materiálu tak na půlhodinový kraťas. Zachraňují to Sutherland s Martellem. Jinak to není děsivé, nemá to atmosféru a vlastně skoro nic.  Kinga mám moc rád, ale tohle se moc nepovedlo. ()

mikki089

Příliš nechápu, jak Netflix zvládl vytvořit tak dlouhý film (105 min) téměř o ničem. Pár telefonátů mrtvému staříkovi, pár lidí záhadně zemře a to je tak asi vše, co se ve filmu děje. Sice se jedná o horor, ale žádné extra hororové prvky film nevykazuje - žádné jump scares, žádné psychologické napětí, prostě nic. Jako background noise je to okej, ale nic od toho jinak nečekejte. ()

Arkagas1989

Telefon pana Harrigana je povídka, která mě v poslední povídkové knížce Stephena Kinga vzala za srdce. Obrovským krokem proti sobě je, že Netflix tenhle film označil za horor, což to není ani v předloze. Lidi, kteří budou čekat něco na způsob Osvícení, nebo Carrie tak budou zklamaní, protože tenhle příběh je pomale plynoucí psychologické drama, které nám představuje spoustu rovin vnímání věcí.  Malý chlapec, který přišel o matku a čte v kostele, je osloven zdejším miliardářem, aby mu chodil několikrát týdně předčítat knihy, protože už mu zrak neslouží tak jako dříve. Z této práce se ale velmi brzy vyvine osobní vztah, který nemá daleko ke vztahu děda - vnuk. A jelikož na trh přichází nově iphone, je příhodné, že mladá generace chce naučit něco nového i tu starší. Pan Harrigen tak dostává svůj první mobil a sledujeme tu zajímavý příběh o pronikání technologií do našeho světa. Jak moc nás dokáží ovlivnit a jak moc na nich budeme závislí.  Když pan Harrigen zemře, jeho telefon mu zůstává v kapse obleku, pohřbený s ním. Měl by být vybitý a hluboko pod zemí, ale jak se zdá, pan Harrigen se umí ozvat i po smrti.  Ne, není to horor, je to mysteriózní příběh, kde Stephen King představuje opět do detailu své postavy a jejich charaktery a stejně jako v každém jeho příběhu, ať už se jednalo o krváky, nebo klasická díla zde jde především o jedno - o lásku.  Nemám filmu co vytknout, natočené i obsazené je to skvěle. Chápu, že to není film pro všechny, ale já jsem po dlouhé době naprosto spokojená s tím, jak to Netflix zvládl. ()

RigorMortis

Pôvodnú poviedku som nečítal, takže nemám s čím porovnávať. Z filmu cítiť "kingovskú" atmosféru a ubieha relatívne rýchlo, hoci sa tu nedeje nič nervydrásajúce. Stále lepšie, než tá kórejská úchylnosť, pri ktorej urobili trojhodinové utrpenie zo 40-stranovej poviedky. ()

iN

Horor tento film určitě není, ale co to vlastně je - nedokážu říct. Vlastně jo: nuda. A hrozně směšný "záporák". ()

Tominni

Zpracování povídky od Stephena Kinga nedopadlo vůbec špatně. Samozřejmě se nejedná o horor, to je hodně matoucí, ale vizuálně je příběh převeden do filmu dobře a povídku poměrně věrně vystihuje. Za mě fungovala dobře jak chemie mezi Sutherlandem a Martellem, tak samotné viny u přání, ktará se prostě můžou vyplnit. ()

koty2201

Toto by som skôr nazval akousi mysterióznou drámou, ktorá rieši aj klasické problémy počas dospievania. Ale vyslovene horor to nie je. Film má trochu taký jemný creepy nádych, ale to je tak všetko. Keby to bolo celý čas také spooky, tak vďaka hutnej atmosfére to nazvem hororom. Toto je aj na strašidelnú atmosféru trochu málo. Film všeobecne je väčšinu času dosť nezáživný. Pretože napríklad priatelia na škole, šikanátor a Craigov otec tam sú len ako výplň. Nič dôležité sa okolo nich nedeje, čo by dotváralo celkový obraz hlavného hrdinu. Jediné zaujímavé poučenia plynú s rozhovorov Craiga s bohatým pánom Harriganom a aj ich komunikácia po jeho smrti. To je určitý odkaz a celkom rozumný. Lenže to je asi tak všetko, čo je na filme zaujímavé. Takže bohužiaľ, ale toto bola v rámci kultúrneho zážitku dosť slabota. Myslím si, že sú o dosť lepšie filmy, pri ktorých využijete čas zmysluplnejšie. ()

Luciee113

Duchařský film plný vyprávění... Líbil se mi. Připadal mi jako pro děti, přitom pro ně je to nevhodné. Líbilo se mi to pouto mezi mladým a starým mužem, které trvalo i po starcově smrti. ()

WeeLass

Ač je horor můj nejoblíbenější žánr, přesně z tohoto důvodu nečtu Kinga. Stačilo mi usínat u skoro dvouhodinového filmu, kde se v podstatě za celou dobu nic nestalo a do hororu to mělo teda sakra daleko. Pár záhadných smrtí se nerovná horor a už vůbec ne námět na celou knihu. ()

tsatsiki

Moc pěkný film o přátelství mladého chlapce se starým podnikatelem.Donald Suterhland výborný, stejně jako Jaeden Martell.Sice je to víc povídácí film než Akční, ale nemohl jsem se od něj odtrhnout, zajímavý příběh a celé to bylo výborné natočené a zahrané.75% ()

wowylgu313

Zvláštním způsobem mě to drželo v pozoru. Žádná bomba ale líbilo se mi to. Hercům jsem věřil jejich mimiku. Taková ta pod duchovní atmoška tam byla i když to samozřejmě je nesmysl. Nebylo to špatné. Vztah mezi hlavníma protagonisty byl uvěřitelný. Bylo tam samozřejmě i dost okamžiků, který by šli vymazat a ničemu by to nevadilo. Dávám 55-60% ()

Nová kingovka nabírá Hiddlestona s Hamillem

Nová kingovka nabírá Hiddlestona s Hamillem