Po tragických udalostiach sa Superman rozhodne za každú cenu vytvoriť na Zemi mier. Stáva sa agresívnejším a získava neočakávaných spojencov. Batman a niekoľko hrdinov sa postavia proti jeho metódam, pri ktorých umierajú ľudia. (toi-toi)

Spiker01

Totální nářez a jeden z nejlepších animáků posledních let. Jsem rád, že stále jsou příběhy, ze kterých může animovaná divize Dc čerpat a hru Injustice mám hodně rád a už tehdy mě ten příběh hodně bavil, takže super, že jej v pozměné podobě použili a že využili plejádů známých, ale i méně známých hrdinů, kteří souvisejí s Justice League. Zkrátka paráda. ()

Shakers

Po dlhšej dobre príbeh, ktorý mal šťavu. Je to drsné, krvavé, nečakane tu umierajú známe postavy a s priateľov sa stavajú nepriatelia. Injustice ma na čele tých najznámejších hrdinov DC, čiže Superman, Batman, Wonder Woman v prvej línii nechýbajú, no príjemným bonusom okrem štýlových akcii a tradične dobrej animácii je hromada ďalších postav, či už sú to zloduši s Gothamu, alebo sidekickovia hlavných hrdinov. Bavila ma hra a bavil ma aj tento animák. Pre fanúšikov DC comics šmakocinka. 85% - 4* ()

adamix

Tvorcom išlo v prípade tvorby Injustice len o parádnu akciu, než o budovanie nejakých charakterov. Akákoľvek nečakaná a pre príbeh dôležitá udalosť, ktorá má strhnúť, šokujúca nie je. Tohtoročný seriál Invincible zvládol danú látku o sebeckom hrdinovi (a.k.a. symbole sily a spravodlivosti) oproti tomuto priemeru bravúrne. ()

BarryLyndon

Další animák od DC, hry ani komiksy s tímhle příběhem neznám, ale dějově mi to přišlo fantastický. Dobře že se toho DC nebojí a u animáků tam cpe náměty co mají koule jako tohle nebo Superman Red Son. Vlastně by to mohlo být klidně hrané hned po Justice League. V některých scénách kulervoucí, jinde trestuhodně nevyužité, takže dojem so so někam na 7/10Potěšil návrat Plastic mana, o kterém jsem roky neslyšel a zaujal Mr. Terrific, o kterém jsem slyšel uplně poprvé. ()

iXtr3m3

Za obsah by si to zaslúžilo len tri hviezdy, ale za odvahu, pustiť sa do toho, dvíham o hviezdu vyššie. Je však obrovská škoda, že to nebol dvojfilm, ako Dark Knight Returns, Death of Supermen či posledný Long Halloween, ktorý by som skôr oželel, ako toto. Škoda, lebo to malo naskočené na zaujímavý výsledok ála Flashpoint Paradox a zostalo to niekde na polceste. Ale za to, že konečne niekto spracoval Injustice, tak som predsa len vo výsledku rád. ()

• Autorom predlohy je Tom Taylor. Komiks vychádzal pod názvom "Injustice: Gods Among Us" od roku 2013. (toi-toi)
  • Na motívy pôvodného komiksu vznikla úspešná herná séria "Injustice" od štúdia NetherRealm Studios. (toi-toi)