Jack Reacher

• USA Reacher
USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Nick Santora

Předloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (více)

Série(2) / Epizody(16)

Recenze uživatele Flopik k tomuto seriálu (2)

Jack Reacher (2022)

Myslím, že Alan bol správna voľba do tejto úlohy a sadol tam perfektne. Pozerá sa nato veľmi dobre, bavia aj vedľajšie postavy, WIlla je krásne spestrenie. Akcie je pomerne dosť a chválim aj dosť brutalitu pri vraždách. Veľká škoda, že záporací tu hrajú skôr také druhé husle, čo je vidno hlavne vo finále. Tam sú čisto len nato, aby sa mal kto zastreliť. Ja som sa počas prvej série bavil, má to čosi do sebe a 4* sú isté. Druhá séria podarená, laťku si udržala, viacej je napísané priamo v nej a 4* ostávajú. ()

Season 2 (2023) (S02)

Tak druhá séria za nami a opäť veľmi solídna podívaná. Tentokrát sa presúvame do veľkomesta a k Reacherovi pribudne aj jeho stará parta. Mne to sedelo, nakoľko chémia medzi postavami je skvelá. Akčné dostatočne zato chválim, nepáčilo sa mi však ako boli komplet všetci nepriatelia blbí a ľahko zabíjateľní. Vyložene chodili postavám na zabitie. Vraždy opäť dosť drsné. Pozerá sa nato fajn, je to taká oddychovka, ktorá od vás nič nevyžaduje a skvelo baví. V ďalšej sérii dúfam v návrat aspoň Neagley, na druhú stranu dúfam v také solo pokračovanie Reachera. Silnejšie 4*. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD